Teknoloji

Xiaomi 1393 TL’lik Redmi A24 Monitörünü Satışa Çıkardı!

Redmi A24 ismiyle duyurulan en ucuz Xiaomi monitörün teknik özelliklerini ve fiyatını araştırdık

Kalitesinin verdiği güvenle fiyat anlamında üst markalarla yarışır cihaz üretmeyi başaran Xiaomi, şimdi de en alınası monitörünü tanıttı ve yakında AliExpress üzerinden tüm dünya ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Redmi A24 Monitörün Özellikleri

Monitörün teknik özelliklerini incelediğimizde; 24 inçlik (61 cm) boyutunda, 1080P çözünürlüğe sahip, 75 Hz yenileme hızıyla 250 nit parlaklık sunduğunu söyleyelim. Bu özelliklerinin yanı sıra, mavi ışık emisyonu ve çevre ışığına duyarlı olarak parlaklık ayarlama konusunda da iyi bir iş çıkartacağı düşünülüyor.

Ucuz olmasının yanı sıra dikkat çeken br diğer özelliği ise monitörün inceliği. Sadece 7.2 mm kalınlığındaki monitör ince çerçeveleriyle de ilgi çekecek. Ayrıca PC bağlantısı için VGA ve HDMI konektörlerine sahip Redmi A24, Çin piyasasında satışa başladı ve yakında da AliExpress üzerinden global alıcılar için internetten sipariş verilebilir durumda olacak.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu