Teknoloji

Samsung Galaxy S23 kılıf tasarımı ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S23 kılıfı, yeni kamera bloğu tasarımını belli eden bir görünümle ortaya çıktı.

Teknoloji şirketi Samsung, gelecek yıl satışa sunacağı Galaxy S amiral gemisine yeni bir ürün daha katacak. Bu akıllı telefon hakkında pek çok bilgi sızdırılmıştı. İddialara göre üçlü bir kamera kurulumuna sahip olduğunu gösteren bir görsel ortaya çıkmıştı. Bu görsel incelendiğinde, şu anda yeni kılıf tasarımı görünümü ile aynı benzerlik taşıdığı görülüyor.

Samsung Galaxy S23 cihazı için yeni bir kılıf tasarımı yayınlandı. Bu kılıf, Galaxy S22’de olduğu gibi hepsini içeren daha büyük bir blok yerine Galaxy S22 Ultra’nın görünümüne benzer şekilde arka tarafında üç ayrı kamera bulunan bir akıllı telefon için tasarlandığı görülüyor. Ayrıca bu tasarım, Galaxy S23 Ultra için de aynı olacak gibi görünüyor.

Daha önce hakkında çeşitli iddialar edilen Samsung Galaxy S23 amiral gemisi telefonun, bir kılıf üreticisinin tasarladığı kılıf sayesinde ön görülen bilgileri doğruladığı görülüyor. Bu yeni tasarım telefon kılıfı adeta bir kanıt olarak gösterilebilir. Çünkü bu kılıf üreticisininn, Samsung Galaxy S23 için telefon kılıfı üretmeye yatırım yapacak kadar kendine güvenmesi, tartışmaya açık bir şekilde ortaya atılan ilk sızıntıların onaylandığını gösteriyor.

Ortaya sızdırılan bilgilere dayandırılarak, Samsung Galaxy S23, 6.1 inç büyüklükte bir AMOLED ekranı ile biraz daha kalın çerçevelerle tasarlanmış olacak. Bu piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefonun boyutları, Galaxy S22 ile aynı 146.3×70,8×7,6 mm olarak listelenmiş olduğu söylentiler arasında dolaşıyor. Hatta bu cihazın bölgesel farklılıklara bağlı olarak Snapdragon 8 Gen 2 veya Exynos 2300 yonga seti ile piyasaya sürüleceği iddiaları da ortada dolaşmaktadır.

 

 

 

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu