Teknoloji

iPhone’unuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için ipuçları

Her geçen yıl yeni bir telefon üretip piyasaya süren marka, iPhone 14 modelini piyasaya sürdü. Bu bağlamda iPhone telefonunuzu nasıl daha fazla verimli kullanabilirsiniz diye yaptığımız araştırmayı paylaşıyoruz

iPhone’un gelişiminin kişisel elektronik dünyası üzerindeki inanılmaz etkisini çok az kişi tartışabilir. Bununla birlikte, bu harika araçlardan en iyi şekilde yararlanmak için faydalı uygulamalar hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi edinmenin gerekli olduğu açıktır. Aşağıdaki ipuçlarını elinizin altında tutun ve kısa sürede yetenekli bir kullanıcı olabilirsiniz.

  • Kulaklık kablosunu kullanarak harika fotoğraflar çekin! Ses düğmeleri şimdi fotoğraf çekmek için kullanılabilir, böylece çekimlerinizi sabit ve net tutmak için kabloyu diğer elinizde tutabilirsiniz. Bu yöntem, telefonunuzu bir stand üzerinde dinlendirirken bile kullanılabilir.
  • İş veya okul için tam teşekküllü bir müzik kitaplığı oluşturmak için iPhone’unuzun müzik bölümünü kullanın. Bu, en sevdiğiniz müziği telefonunuza indirebileceğiniz bilgisayarınızdaki iTunes’a doğrudan bağlanabilir. Bunlara ek olarak, iPhone’unuzda en çok sevdiğiniz şarkıları karıştırabilir veya tekrarlayabilirsiniz. Bazı iPhone’lar, bazı kurulumlar gerekmesine rağmen Wi-Fi’ye bağlanacak şekilde ayarlanabilir.
  • Bağlantının faydaları açıktır, çünkü internete iPhone’unuzla evden uzaktayken erişebilirsiniz. Bu, iş adamları için büyük bir avantaj çünkü ofislerinden uzaktayken mesajlarını kontrol edebiliyorlar.
  • Birçok kişi iPhone’unu web’de veya e-postada gezinmek için kullansa da, birçoğu bunlardan görüntü kaydetmenin ne kadar kolay olabileceğinin farkında değil. Kaydetmek istediğiniz bir resme dokunup basılı tutmanız yeterlidir. Size o görüntüyü kaydetme seçeneği sunan bir açılır kutu göreceksiniz.
  • iPhone’unuzu yanlışlıkla suya düşürürseniz hemen açmayın, aksi takdirde kalıcı olarak zarar verebilirsiniz. Telefonu bir havluyla kurulayın ve gece boyunca bir kase pirinç içinde bekletin. Bu, gizli alanlara girmiş olabilecek tüm suyu çıkarmaya yardımcı olacaktır. iPhone’unuzda bir web sitesini bir sonraki ziyaretinizde, kaydırmak için bir veya iki parmağınızı kullanarak test etmelisiniz.
  • iPhone’unuzu tek parmaklı bir makineye dönüştürmek için Yardımcı Dokunma seçeneğini açabilirsiniz. Bu, ekranınızın alt köşesine bir arayüz simgesi ekleyecektir. iPhone’unuzu tek parmaklı bir makineye dönüştürmek için Yardımcı Dokunma seçeneğini açabilirsiniz. Bu, ekranınızın alt köşesine bir arayüz simgesi ekleyecektir. iPhone’unuzu tek parmaklı bir makineye dönüştürmek için Yardımcı Dokunma seçeneğini açabilirsiniz. Bu, ekranınızın alt köşesine bir arayüz simgesi ekleyecektir. iPhone’un ortaya çıkışının gerçekten devrim niteliğinde bir teknolojik gelişmeye işaret ettiği neredeyse tartışılmaz. Yine de, bu cihazların faydasını en üst düzeye çıkarmanın anahtarı, gerçek yetenekleri hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olmaktır. Yukarıdaki tavsiye ve rehberliği gözden geçirerek, bu telefonların sunduğu inanılmaz, zaman kazandıran özelliklerden tam olarak yararlanmak mümkündür.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu