Teknoloji

Huawei Mate 60 tasarım ve renk seçenekleri belli oldu

Huawei Mate 60 modelinin farklı renk seçenekleri ile satışa sunulacağı ortaya çıktı.

 

Huawei Mate 60 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Cihazla ilgili kamera tasarımının yanı sıra renkli üretimin de olacağı ortaya çıkmış oldu. Dairesel bir kamera tasarımının yer alacağı cihaz arka kısmının çift renkle geliştirildiği belli oldu.

Sızdırılan görsele göre Huawei Mate 60 modelinin mor renkli hali dikkat çekti. Hatta cam kısmının bazı bölümlerinin matlaşmış gibi görünmesi ile ışığa bağlı olarak renk tonlarında farklılık görülebilecek. Beyaz renk tasarımlı Mate 60 modelinin ise alt kısmının gri bir renkle kaynaştırıldığı dikkat çekti. Siyah renkli modelde ise benzeri çift renk tasarımı hakkında detaylı bir bilgi elde edilmiş değil.

Huawei Mate 60 Tasarımı Nasıl Olacak?

Cihazın renk seçeneklerinin yanında sızdırılan görüntüler de tasarımı baştan aşağı ele vermiş görünüyor. Kamera dizilim tasarımı serinin Pro veya diğer versiyonlarında farklılık gösterebilir. Yine de bugüne kadar elde edilmiş veriler eşliğinde beklentileri karşılayacak bir şıklıkla cihaz gelecek gibi görünüyor.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu