Teknoloji

eFootball 2023 Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir?

eFootball bir diğer ismiyle PES 2023 oyununu ücretsiz olarak indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Konami pes adıyla daha önce çıkan oyununu 2023 sürümü ile birlikte eFootball 2023 olarak tanıttı ve hem konsol hem de mobil sürümlerini geçtiğimiz yıl olduğu gibi tamamen ücretsiz şekilde sunulacağını duyurmuştu. Oyuncular tarafından çok fazla sevilmeyen eFootball 2023 ücretsiz olarak nasıl indirilebilir? Detayları ile birlikte yazı içeriğimizde görebilirsiniz.

eFootball 2023 Ücretsiz Olarak İndirme

eFootball 2023 hem yaz döneminde güncelleme hem de oyun veri ve transferleri getirerek 2. kez yayına girdi. Konami ortak ve lisanslı kulüplerinin çoğunun güncellenmiş kadroları ve stadyumları başta olmak üzere simülasyon oyunundaki en son gelişmeleri oyun severler ile bulaştırma konusunda çalışmalar yapsa da oyun çok fazla kişi tarafından sevilmemişti. Yine de eFootball oyunu birçok kesim tarafından oldukça fazla heyecanla oynanıyor. Oyunda eFootball 2023 en güçlü takım, hangi taktikler ve dizilişle oynanır konusu birçok platformda tartışıldı.

Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirme şansına sahip olabiliyorsunuz. Hemen aşağıda yer alan Steam link üzerinden oyunu ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz. Ortalama olarak 50 GB’lık bir disk alanına ihtiyaç duyuyor.

https://store.steampowered.com/app/1665460/eFootball_2023/

eFootball 2023 Sistem Gereksinimleri

eFootball PES 2023 oyununu oynayabileceğiniz bilgisayar donanım listesi için detaylı eFootball 2023 sistem gereksinimleri rehberini inceleyebilirsiniz. Aşağıda önerilen sistem gereksinimlerini görebilirsiniz.

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu