Teknoloji

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Gençlere Ucuz Telefon Müjdesi!

Başkan Erdoğan gençlere, emeklilere, çiftçi kadınlara müjdeli haber duyuracak

Ak Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın duyuracağı Vizyon Belgesinin hazırlıklarını tamamlıyor. Belgede dar gelirli çiftçi kadınlar, emekliler ve özellikle de gençlere yönelik müjdeler var. Gençler demişken biraz açalım isterseniz. Gençler için ucuz telefondan tutun da ucuz tablet ve bilgisayar ve vergi indirimi gibi kolaylıklar ve ucuz ürün taahhütleri olacak.

Ak PArti’nin Vizyon Belgesinde Gençlere Teknoloji İndirimi!

Ak Parti’nin Vizyon Belgesinde yani seçim beyannamesinde, gençlere yönelik vergiden muaf teknolojik ürünlerin satılması söz konusu olacak. Seçim beyannamesi daha açıklanmadı ancak içeriğini Başkan Erdoğan’ın açıklayacağı Vizyon belgesinde, dar gelirli ailelerin yaşamını rahatlatma noktasında daha fazla hassasiyet gözetilecek.

Sahadan gelen raporlar doğrultusunda vatandaşın nabzını tam olarak yakalamaya çalışan Ak Parti, Vizyon Belgesini de buna uygun düzenlemelerle dolduracak.

Beyannamede, Cumhuriyetin 2023’te 100. yılını doldurması hasebiyle bu konuya da vurgu yapılacak ve “100’üncü yılda, yeni yüzyılımızda Türkiye’yi bambaşka bir lige taşımak sorumluluğumuz var” sloganı kullanılacak.

Yerli otomobil TOGG, yapılan icraatlar, EYT, TOKİ Konut Projesi, Çiftçi Kadın Projesi, Karadeniz Gazı, Sözleşmeli Personellere yönelik düzenlemeler anlatılacak. Belgeye ilave edilen, gençlere yönelik indirimli teknolojik ürünler ve vergi indirimi konusu gençlerin en çok etkileyecek çalışma olacağı görülüyor.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu