Teknoloji

Anyon Teknolojisiyle Üretilen TCL Breeva Pro 400 Premium Türkiye’de Satışta!

Belki bilenler bilir! Anyon teknolojisi kullanılarak üretilen ürünlerden biri olan TCL markasına ait Breeva Pro 400 Premium hava temizleyici cihaz artık Türkiye'de satışa çıktı. 

Ürün hakkında bilgi vermeden önce önce, cihazın kullandığı ve pek de bilinmeyen teknolojisi olan Anyon teknolojisinden bahsedelim isterseniz.

Anyon Teknolojisi Nedir? Bu Anyon  teknolojisi sayesinde cihaz çok fazla sayıda negatif yüklü iyon üretmeyi başarıyor. Peki bu ne demek? Kısaca, negatif yüklü iyonlara Anyon denir. Bu özelliği sayesinde bakteri ve diğer zararlı mikroorganizmaları, hem DNA ve hem de RNA’larını bozarak yok ediyor diyebiliriz. Böylece de havayı temizliyor.

TCL Breeva Pro 400 Premium
TCL Breeva Pro 400 Premium

Pek bilinmeyen bu ürün ve teknolojisi hakkında TCL Türkiye ekibinden yapılan açıklamaya bakalım şimdi de. “Günümüzde kötü iç hava kalitesi çevre ve insan sağlığına yönelik en ciddi tehditlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre, havalandırma sistemi ve hava sirkülasyonu imkanının olmadığı mekanlarda bu tehdide karşı en iyi çözümlerden biri yeni nesil hava temizleyicileri kullanmak. 42 metrekareye kadar olan alanlar için tasarlanan yeni model TCL Breeva Pro 400 Premium, yüksek Temiz Hava Dağıtım Oranı (CADR) ile bulunduğu ortamın havasındaki partikülleri son derece etkili bir şekilde toplayabiliyor.

Hava temizleyici gerçek HEPA H13 filtresi dahil olmak üzere 5’i bir arada breevaShield TM Sistemi ile Temiz Hava Salımı teknolojisi sayesinde bulunduğu ortamın havasını iyileştirerek, alerji ve astım semptomlarını hafifletmeye yardımcı oluyor. Bu yüksek performanslı filtreleme sistemi ile yüzde 99,97 oranla alerjenleri ve 0,3μm’den büyük kirliliğe yol açan maddeleri yakalayabiliyor.

Üç renkli hava kalitesi göstergesi, çevrenizdeki hava kalitesini kontrol etmenize yardımcı olan net bir görünüm sağlıyor. Uyku modundayken cihaz, düşük güç tüketimiyle ve 26dB’ye kadar, fısıltıdan daha düşük sesiyle yatak odanızın havasını tazelemek için uyanık kalıyor. Ayrıca, siz uyurken parlama etkisini en aza indirmek için kontrol paneli ışığı otomatik olarak kapanıyor. Wi-Fi özellikli versiyonu Alexa, Google Asistan ve TCL Home uygulaması ile çalışırken, TCL TV’lerden de kontrol edilebiliyor. TCL Home uygulamasından, hava kalitesini gerçek zamanlı olarak izleyebilir, fan hızını istediğiniz yerden, dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.”

Şimdi de en çok merak edilen fiyat konusuna değinelim. TCL Breeva Pro 400 Premium fiyatı ise en düşük 3119 TL olarak internette görünür oldu.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu