Spor

Trabzonspor ve Gaziantep FK futbolcularını Taşıyan Uçakta Çıkan Arbede Güçlükle Yatıştırıldı!

Uçak pilotu, taraftarlar ve futbolcular arasında çıkan kavgayı polis ekipleri güçlükle ayırabildi.

TrabzonsporGaziantep FK futbolcularını taşıyan İstanbul (20:35) seferli uçakta kavga çıktı. Uçakta bulunan Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Yusuf Yazıcı tarafları ayırmak için yoğun çaba sarf ettiler. 1 saat gecikmeli de olsa kalkış yapabilen uçakta çıkan tartışmanın detayları ise şu şekilde.

Uçak, Apronda beklerken taraftarlardan biri, Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut‘a ‘Yatsana Erol Bulut, yatsana‘ sözleriyle sözlü sataşmasının ardından çıkan tartışma yatıştırılmaya çalışılırken, bir yolcunun çıkış kapısının acil butonuna basması sonrasında olaya dahil olan pilot ile birlikte durum giderek karışmaya başladı. Pilotun butona basan yolcuyu uçaktan indirmek istemesi üzerine tartışma iyice alevlendi. Polis ekiplerinin de geldiği olayda neyseki yaralanan olmazken, Ahmet Ağaoğlu ve Yusuf Yazıcı’nın tarafları sakinleştirme çabaları taktir topladı. Uçak gecikmeli olarak İstanbula gitmek üzere kalkış yapabildi.

Trabzonspor, Gaziantep FK‘yı 7. Süper Lig maçında 90+8. dakikada gelen golle 3-2’lik skorla geçmeyi başarmıştı. Tartışmanın; maçın hemen akabinde, iki takımın (taraftarla beraber) aynı uçakta seyehat etmesinin kaçınılmaz sonucu olduğunu düşünenler de yok değil!

 

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu