Spor

Iker Casillas’ın eşcinsellik itirafı sahte çıktı!

Real Madrid'in eski kalecisi Iker Casillas eşcinsellik itirafı ile dikkat çekti. Casillas, o açıklamanın sahte olduğunu kamuoyuyla paylaştı.

Real Madrid kulübünün eski kalecisi olan Iker Casillas, bugün sabah saatlerinde flaş bir açıklama ile gündeme geldi. Tecrübeli file bekçisi, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada eşcinsel olduğunu ifade etti. Bunun üzerine pek çok hayranı bu tweet’in altında bir araya geldi. Kimileri Casillas’a destek çıkarken, kimileriyse tepkilerini paylaştı. Fakat çok geçmeden işin aslı anlaşıldı. Casillas’tan konuya ilişkin yeni bir açıklama geldi. İşte dikkat çeken o ifadeler…

Iker Casillas: Hesabım saldırıya uğradı!

Hesabım saldırıya uğramış. Neyse ki her şey yolunda. Tüm takipçilerimden özür dilerim. Ve tabii ki LGBT topluluğundan daha fazla özür dilerim,” diyen Iker Casillas, hesabının hackerlar tarafından ele geçirildiğini ifade etti. Şu anda hesabını kontrol altına alan yıldız kaleci, olay haline gelen o paylaşımı kaldırdı.

Iker Casillas, 2011 yılının Nisan ayında ünlü sunucu Sara Carbonero ile hayatlarını birleştirmiş ve dünya evine girmişti. Martin ve Lucas isminde iki çocukları bulunan ikili, üzücü bir şekilde geçtiğimiz yıl ayrılık kararı almış ve boşanmışlardı. 11 yıllık evliliklerini sona erdiren çift, şu açıklama ile ayrılıklarını doğrulamıştı: “Bir çift olarak aşkımız farklı yollar izliyor, ama çok uzak değil, çünkü şimdiye kadar yaptığımız gibi harika anne ve baba olma görevlerimize birlikte devam edeceğiz. Bu çok dikkatli alınmış bir karar ve karşılıklı anlaşarak aldığımızı da belirtmemizde yarar var.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu