Spor

Galatasaray’ın yeni yıldızı Mauro Icardi’nin aylık harcaması dudak uçuklattı

PSG'den Galatasaray'a kiralık olarak gelen Mauro Icardi, eşi Wanda Nara ile yaptıkları aylık harcamalarıyla hayranlarını hayrete düşürdü.

29 yaşındaki ünlü Arjantinli futbolcu Mauro Icardi son dönemlerde sık sık gündeme gelmeye başladı. Şimdiye kadar Sampdoria, Inter ve son olarak Paris Saint-Germain kulüplerinde forma giyme şansı elde eden tecrübeli isim, bu yıl Galatasaray’a kiralık olarak geldi. Kariyeri boyunca 286 maçta forma giyme şansı elde eden Mauro Icardi, 145 gole imza atmayı başardı.

Futbol kariyeri ile olduğu kadar magazin olayları ile de gündemden düşmeyen Icardi, özellikle de eşi Wanda Nara sayesinde basının ilgi odağı durumunda. Milano ve Paris gibi görkemli şehirlerde süper lüks evlere sahip olan ünlü çift, yaşantılarıyla hayranlarının meraklı gözlerini üzerinde topluyor. Ortaya çıkan son bilgiler ise çiftin aylık harcamasının ne kadar olduğunu gözler önüne seriyor!

Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara harcamalarıyla ağızları açık bıraktı

Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli, Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara’nın aylık ne kadar harcama yaptığını araştırdı. Tartufoli’nin iddialarına göre çift her ay yaklaşık 400 bin ila 500 bin Euro harcadıkları bir yaşam standardına alışmış durumda. “Çiftin yakınları, bu paranın önemli bir kısmının Milano’daki evlerine ve çocuklarının gittiği uluslararası okullara harcandığını belirtiyor,” diyen gazeteci, Icardi’nin Türkiye’deki yaşantısına da değindi.

Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara harcamalarıyla ağızları açık bıraktı

Tartufoli, Icardi’nin Galatasaray kulübüne gelmesiyle beraber kemerlerini sıkmak zorunda kalacağını, çünkü ünlü futbolcunun PSG’deki maaşını Türkiye’de almasının imkansız olduğunu ifade etti. Son olarak gazeteci iddialarını şu cümlelerle tamamladı: “Türkiye’de ona bu tutarı ödeyemediler, bu nedenle Katarlılar maaşının bir kısmını devralacaklarını ve ona yılda 6 milyon Euro ödeyeceklerini bildirdi. Türkler ise Icardi’ye yıllık fazladan 750 bin veya ayda 60 bin dolar teklif edebileceklerini söyledi. Çünkü Türkiye’de yaşamak o kadar pahalı değil.

 

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu