Oyun

Suicide Squad: Kill The Justice League Oyunu Yine Ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League Ertelendi.

Uzun zamandır beklenen ve çıkışı birkaç defa ertelenen Suicide Squad: Kill the Justice League, yine ertelenerek büyük bir hayal kırıklığına neden oldu. Batman: Arkham serisinin geliştiricisi olan Rocksteady tarafından geliştirilen oyunun çıkışının 1 yıl ertelendiği açıklandı.

Suicide Squad, 2016 yılında çıkan bir filmdi. İlk çıktığında izleyicilerde çokça eleştiri alan yapım, en kötü sinema filmi nitelendirilmesine dahi maruz kaldı. DC, 2021 yılında mutsuz olan hayranlarının yüzünü biraz güldüren firma, 2020 yılında Suicide Squad: Kill the Justice League oyununu duyurdu.

Duyurulan bu oyunun Rocksteady şirketi tarafından geliştirileceği açıklandı. İlgili geliştirici şirket, daha önce Batman: Arkham serisini geliştirmiş ve çok büyük başarı elde etmişti. Bu durum, oyuna yönelik beklentilerin artmasına neden oldu. Ancak yapılan duyurudan sonra oyun bir türlü tamamlanamadı. Son olarak oyunun çıkış tarihinin 1 yıl daha ertelendiği açıklandı.

suicide squad kill the justice league

Suicide Squad: Kill the Justice League Ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League isimli oyunun 2022 yılında çıkması planlanmıştı. Daha sonra 2023 yılının bahar aylarına ertelendiği açıklandı. Son olarak da çıkışı 1 yıl daha ertelendi ve oyunun 2 Şubat 2024 tarihinde çıkacağı duyuruldu.

Oyunun çıkışının sürekli ertelenmesi, uzun zamandır bekleyen oyuncularda büyük bir hayal kırıklığına neden oldu. Hatta bazıları umutsuzluğa kapılara oyunun çıkacağına inanmadıklarını dile getirdi.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu