Oyun

Nintendo dizi ve film planlarını askıya aldı

Süper Mario Kardeşler Filmi ile hayranları karşısına çıkan Nintendo şirketi yakınlarda yeni bir dizi ve film planları olmadığını açıkladı.

Oyun efsanesi Shigeru Miyamoto, yakın tarihli bir röportajda Nintendo’nun yeni film veya dizi duyuruları planlamadığını açıkladı.

Süper Mario Kardeşler Filmi adlı yapımın yayınlanmasıyla ilgili bir röportajda Miyamoto’ya yaklaşan olası projeler ve Nintendo’nun oyunlarını sinemaya uyarlama konusunda bir iddia olup olmayacağı soruldu. Ancak Mario’nun yaratıcısı, yakın gelecekte herhangi bir yeni projenin duyurulmamasının beklendiğini açıkça belirtti.

Shigeru Miyamoto’nun konuya ilişkin açıklaması şu şekilde oldu: “Muhtemelen artık bir grup olarak Nintendo Pictures’a sahip olduğumuzu biliyorsunuzdur. Ne zaman oyun oluştursak, bu bir içerik biçimidir. Ve bir animasyon oluşturduğumuzda, bu başka bir içerik biçimidir. Ve üretebileceğimiz içerik miktarını artırmaya devam etmek istiyoruz. Potansiyel duyurular söz konusu olduğunda, gerçekten iyi veya hoş bir şey olana kadar geri durmaya çalışıyorum. Bu yüzden muhtemelen öngörülebilir gelecekte paylaşacak bir şeyimiz yok, bu yüzden tüm odaklanmanızı bu güncel filme vermenizi tavsiye ediyorum.”

Süper Mario Kardeşler Filmi konusu itibariyle kardeşi Luigi ile Brooklyn’de yaşayan bir tesisatçı olan Mario’nun hikayesine odaklanıyor. İki karakter, Prenses Peach tarafından yönetilen, ancak her yerde hüküm sürmek için her şeyi yapacak olan Koopas kralı Bowser tarafından tehdit edilen mantar krallığına seyahat ediyor ve olaylar gelişiyor.

Oyuncu kadrosunda Mario rolünde Chris Pratt, Luigi rolünde Charlie Day, Prenses Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Bowser rolünde Jack Black yer alıyor. Film şu anda vizyonda izleyicilerini bekliyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu