Oyun

God of War Ragnarök oyunundan beklenen haber geldi!

God of War Ragnarök oyunu sevindirici bir haberle karşımıza çıktı! Oyunun geliştirme süreci sona erdi.

God of War Ragnarök için geri sayım başladı! Santa Monica Studio tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment imzası ile yayınlanacak olan oyun, aksiyon-macera ve hack & slah türü eğlenceli bir deneyim vaat ediyor. İskandinav mitolojisinden ilham alan yapım, eski Norveç’te Kratos ile oğlu Atreus’a yer veriyor. Yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alan bu yapımla ilgili nihayet beklenen o haber geldi! Yapımcılar resmen duyurdu…

God of War Ragnarök geliştirme süreci tamamlandı

God of War Ragnarök oyunu için geliştirme süreci tamamlandı. Nihayet hazır bir hale gelen oyun, Santa Monica Studio tarafından sosyal medya üzerinden yapılan bir açıklama ile duyuruldu. Şirket, şu açıklamayla karşımıza çıktı: “God of War Ragnarök’ün tamamen bittiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Tüm ortaklarımız adına, geliştirme sürecinde bizi destekleyen hayranlarımıza çok teşekkür ederiz. Neredeyse piyasaya sürülmek üzereyiz ve 9 Kasım’da oynamanız için sabırsızlanıyoruz!

Her ne kadar God of War Ragnarök’ün geliştirme süreci bitmiş olsa da Santa Monica Studio ekibi hata tespitlerine ve iyileştirme çalışmalarına bir süre daha devam edecek.

PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolları için piyasaya çıkacak olan God of War Ragnarök, Karos ve Atreus’un İskandinav mitolojisindeki zamanın sonunu anlatan yolculuğunun final parçası olacak. Yol boyunca oyuncular, Freya ve Thor gibi yeni tehditlerle yüzleşmek zorunda kalacak ve heyecan verici bir deneyime kapı aralanacak.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu