Oyun

Genshin Impact 3.7 Güncellemesi ile “Kirara” Karakteri Geliyor!

Genshin Impact 3.7 Güncellemesi ile "Kirara" Karakteri Geliyor

Genshin Impact geliştiricisi olan Hoyoverse, Twitter hesabından yapmış olduğu açıklama ile 3.7 güncellemesini duyurdu. Güncelleme ile birlikte yeni karakter olan Kirara’da tanıtıldı. Yapılan duyuru ile birlikte Inazuma’da görev yapan popüler bir teslimat şirketi konumundaki Komaniya Express’in çalışanı olduğunu göstermiş oldu.

3.7 Güncellemesi ile Oyuna Yeni Bir Karakter Ekleniyor

Genshin Impact, yapılan güncelleme ile ekibini büyütüyor. Ekibe yeni eklenecek olan karakter Kirara ile ilgili farklı çıkarımlar yapılmaya başlandı. Japon geleneğinde arkasında devamlı hareket eden iki kuyrukla tanınan Youkai olduğu da yapılan çıkarımlardan. Güçlü ahlakı ile tanınan Kirara, Inazuma’daki müşteriler tarafından canlı, dakik ve cömert olarak tanımlanır.

Oyuna yapılacak güncelleme ile sadece yeni bir karakter gelmeyecek. Farklı değişimler de yaşanacak. Söz konusu değişimler şu şekildedir:

  • Baizhu ile Nahida için yeni hikaye görevleri
  • Akademi Cümbüşünde yeni oyunlar ve hikayeler
  • Çorak topraklara ve vahalara uçmayı kolaylaştıran küçük bir dost
  • Haftalık Boss (İki Dağ Zebanisi, Günahtan Arındıran ve Yeşil Çimenlerin Ejderi)

Oyunda yaşanacak değişimler ve eklenen yeni hikayeler ile oyuncuların daha fazla zaman geçireceği ve çok daha fazla keyif alacağı tahmin ediliyor.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu