Oyun

FIFA 23 mobil uygulaması Android ve iOS’ta yayınlandı!

FIFA 23 mobil uygulaması bugün resmen piyasaya sürüldü. FUT 23'e erken erişim imkanı sağlandı.

FIFA 23 için geri sayım başladı. Merakla beklenen oyun kısa bir süre sonra piyasaya çıkacak. Electronic Arts tarafından geliştirilen yapım PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Google Stadia platformlarında hayranlarıyla buluşacak. 30 Eylül’de yayınlanacak oyun için kısa bir süre kalırken, ön sipariş veren kullanıcıları sevindiren bir gelişme yaşandı.

FIFA 23’te yer alan FUT 23 modu için erken erişim imkanı sunan mobil uygulama nihayet karşımıza çıktı! Bu uygulamayla birlikte oyuncular hem iOS hem de Android işletim sistemli akıllı telefon ve tablet cihazları üzerinden, FUT kartı açma avantajından yararlanabilecek. İşte detaylar…

FIFA 23 oyuncuları FUT 23’e erkenden erişmeye başladı

FIFA 23 mobil uygulaması bugün resmen Apple App Store ve Google Play Store üzerinden yayınlandı. FIFA 23’ün web uygulamasının hafta başlarında çıkmasından kısa bir süre sonra, nihayet mobilden de bu hizmete erişim sağlanmış oldu. Piyasaya çıkan uygulamayla birlikte oyuncular, FUT 23’te paket açma ve ürün satma gibi özelliklerden herkesten önce yararlanmaya başladı.

FIFA 23 oyuncuları FUT 23'e erkenden erişmeye başladı

FIFA 23 oyuncuları şimdiden hem mobil hem de web üzerinden bu uygulamaya büyük bir ilgi gösterdi. Bunun üzerine Electronic Arts, bazı oyuncuların yoğunluktan kaynaklı olarak platforma giriş yapamadıklarını ifade etti.

FIFA 23 oyunu PS5 , Xbox Series X/S , PC , Stadia , PS4 ve Xbox One için 30 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak. Fakat oyunun Ultimate Edition sürümünü ön sipariş ile satın alan kullanıcılar, EA Play aracılığıyla 27 Eylül tarihinde, 10 saatlik bir deneme süresine erişim sağlayabilecek.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu