Oyun

eFootball 2024 Mobil Sürüm Güncellemesi Başlıyor

eFootball 2024 oyununun mobil sürümü için güncelleme detayları açıklandı.

Konami, eFootball 2024 güncelleme takvimini açıkladı. Teknolojituru.com kaynaklı habere göre oyunun mobil sürümü ile konsol sürümlerinin çıkışı için 5-6 Eylül tarihleri gösterildi. Oyun severlerin uzunca süredir merakla beklediği ve tartışma konusu olan eFootball 2024 çıkış tarihi sonunda resmileşti.

Peki eFootball 2024 mobil sürümü ne zaman çıkıyor? Konami Japonya resmi X hesabından yapılan açıklama ile eFootball sistemlerinin bakım moduna alındığı ve eFootball 2024 mobil sürümün 5 Eylül 2023 tarihinde yayınlanacağı bildirildi. Oyunun güncelleme detaylarına yer verilmeyen paylaşım, saatler içerisinde milyonlarca gösterim aldı.

eFootball 2024 Konsol Sürümü Çıkış Tarihi

Konami tarafından yapılan bilgilendirmede oyunun konsollar için olacak sürümünün de güncelleme detayı paylaşıldı. Buna göre eFootball 2024 konsol sürümü de 6 Eylül Çarşamba günü çıkışını gerçekleştirecek.

Yeni eFootball serisinde hangi özelliklerin olacağı, hangi takımların lisans dışı kalacağı veya güncel transferlerin takımlara net olarak yansıtılıp yansıtılmayacağı konusu şimdilik soru işareti. Ancak muhtemelen eFootball 2024 basit bir transfer güncellemesinden ibaret olmayacak gibi. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak
eFootball 2024 çıkış tarihi

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu