Oyun

Ücretsiz Oynanacak Delta Force: Hawk Ops Oyunu Tanıtıldı! İşte Fragmanı

Level Infinite ve TiMi Studio Group işbirliğiyle geliştirilen Delta Force: Hawk Ops, ücretsiz nişancı aksiyonuyla heyecana hazır olun. Detaylar Gamescom 2023'te.

Gaming dünyasının sevilen serilerinden biri olan Delta Force, yeni oyunu Delta Force: Hawk Ops ile geri dönüyor. Level Infinite yayıncılığı ve TiMi Studio Group geliştiriciliğiyle hazırlanan oyunda, oynaması ücretsiz nişancı aksiyon deneyimi sunulacak. Oyun, PlayStation, Xbox, PC (Steam, Epic Games Store), iOS ve Android platformlarına gelecek. Ancak hangi PlayStation ve Xbox konsollarına çıkacağı henüz açıklanmadı. Detayların büyük bir heyecanla beklenilen Gamescom 2023 fuarının açılış gecesinde paylaşılması planlanıyor.

Yapımcı Shadow Guo, IGN ile yaptığı röportajda Delta Force: Hawk Ops hakkında bilgi verdi. “Ekibimiz her zaman gerçekçi askeri temalı nişancı oyunları geliştirmekle ilgilendi. İlk geliştirdiğim birinci şahıs nişancı oyunum Delta Force’tu ve bu oyun bende kalıcı bir etki bıraktı. Oyunumuz, açık dünyada savaşların gerçekçi bir yorumunu sunacak ve büyük ölçekli çok oyunculu çatışmaları bir araya getirecek.

Delta Force: Hawk Ops Oynaması Ücretsiz Olacak

Delta Force: Hawk Ops Oynaması Ücretsiz Olacak

Oyunun ana hikaye modu, Black Hawk Down filmine dayanıyor ve oyunculara filmdeki heyecan verici savaşları deneyimleme fırsatı sunuyor. Ayrıca ana hikaye modunun yanı sıra büyük ölçekli PvP modu da oyuna dahil edilmiş durumda. Delta Force: Hawk Ops ücretsiz olarak oynanabilecek.

Oyunun kısa fragmanı şu anda yayınlanmış durumda. Fragman, helikopterlerin bölgeye intikal ettiği bir sahneyi içeriyor ve roket saldırısının ardından helikopterin düşüşüne tanıklık ediyor.

Delta Force: Hawk Ops ile oynamak isteyenler, ücretsiz nişancı aksiyon deneyimi ve büyüleyici detaylarla dolu bir dünyada kendilerine yer bulacaklar. Oyunun ne tür sürprizlerle dolu olduğunu keşfetmek için 22 Ağustos‘ta gerçekleştirilecek Gamescom 2023 fuarını beklememiz gerekecek.

Delta Force: Hawk Ops oyunu resmi fragmanı:

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu