Otomobil

TOGG, Kocaeli Gebze’deki Fabrikasına İşçi Personel Alımları Başladı!

Türkiye'nin yerli ve milli projelerinden biri olarak büyük sükse yapan elektrikli otomobili TOGG'un Kocali / Gebze'de bulunan fabrikasına işçi personel alımlarına başladı. Başvuru Şartları Belli Oldu! Kimler Başvuru Yapabilecek?

Başkan Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’da açılışını yaptığı Bursa Gemlik’teki TOGG fabrikasından (açılışla beraber) ilk elektrikli otomobiller banttan iniş yapmıştı. Artık yerli ve milli bir otomobil markası olarak seri üretime Bismillah diyerek başlayan gururumuz TOGG markasının yan sanayileriyle birlikte hızla büyümesi gerekiyor. Bu anlamda da işçi alımlarına hemen başlanmıştır. Hızla gelişip hem ülke hemde yurtdışı satışlarıyla ekonomiye katkı sağlaması için otomobil üretimine hız verildi. Linkedin TOGG sayfası üzerinden Gemze fabrikasına işçi alımlarının duyurusu yapıldı.

Çalışan sayısını katlayarak büyütmek için kolları sıvayan TOGG, ürettiği ve üreteceği modellerle de tüm Dünya’da adından söz ettirmeye kararlı. Şimdi de, TOGG işçi alımlarıyla ilgili detaylara geçelim.

İçindekiler

TOGG İşçi Personel Alımları

1- Purchasing – Direct Materials (Satınalma- Doğrudan Malzeme Tedariği)

Saygın bir üniversiteden Endüstri, Makine, Malzeme veya Otomotiv Mühendisliği derecesi ve veya Yüksek Lisans derecesi. Min. Otomotiv sektöründe 5 yıllık direkt malzeme tedarik tecrübesi, OEM tercih sebebidir.

2- Functional Safety (Fonksiyonel Güvenlik)

Makine-Mekatronik-Uçak ve Uzay mühendisliği alanında lisans veya yüksek lisans derecesi. İlgili alanlarda en az 5 yıl deneyim ve min. Fonksiyonel Güvenlikte. 1 yıllık deneyim

3- User Care Management (Kullanıcı Bakım Yönetimi)

Saygın bir üniversiteden lisans ve / veya yüksek lisans derecesi. En az 5 yıl deneyim. Ağ alan yönetimi. Togg Kullanıcı Deneyimi Ağı genelinde kullanıcıların memnuniyetini ve deneyim kalitesini izleme. Temel sorumluluk, Togg içindeki tüm işlevlerle kullanıcıların sesini ileterek ve paylaşarak en iyi kullanıcı deneyimini ve en yüksek kullanıcı memnuniyet seviyelerini sağlamaktır.

4- Charging – Field Service (Şarj Etme – Saha Servisi)

Saygın bir üniversiteden ilgili lisans derecesi. Telekomünikasyon, enerji sektörü başta olmak üzere elektrik ve elektronik ekipmanların montaj, devreye alma ve tamir-bakım işlerinde deneyim. Türkiye geneline yayılmış şarj ünitelerinin bölgesel altyapısını sürdürecek hizmet ortaklarının yönetimini ve idaresini sağlamak.

5- Retail Process ve Network Development (Perakende Süreci ve Ağ Geliştirme)

Saygın bir üniversiteden ilgili derece ve / veya yüksek lisans derecesi. Perakende temas noktası operasyon yönetiminde deneyimli. Önceden deneyim perakende süreci tasarımı, tanımı ve uygulaması.

6- Budget ve Reporting (Bütçe ve Raporlama)

İşletme, Ekonomi, Finans veya ilgili bir alanda Lisans veya Yüksek Lisans Derecesi. Denetim firmalarında ve/veya çok uluslu şirketlerin bütçe ve raporlama departmanlarında 5-10 yıllık deneyim.

7- Cost Engineer (Maliyet Mühendisi)

Saygın bir üniversiteden Endüstri, Makine, Malzeme, Elektrik ve Elektronik, Kimya veya Otomotiv Mühendisliği derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi. Min. Otomotiv sektöründe 5 yıllık tecrübe, OEM tercih sebebidir. Gösterilen liderlik, müzakere ve çatışma yönetimi becerileri. Ayrıntılı finansal hesaplamaları hazırlama, değerlendirme ve anlama becerisi.

8- Cost Accounting (Maliyet Muhasebesi)

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Mezun. Min. İmalat şirketlerinde maliyet muhasebesinde 7 yıllık deneyim. Maliyet muhasebesi uygulama ve tekniklerinde iyi, üretim süreci maliyet sisteminin kurulması konusunda bilgili.

9- Risk Assessment and Internal Audit (Risk Değerlendirmesi ve İç Denetim)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi lisans derecesi ve/veya saygın bir üniversiteden yüksek lisans derecesi. En az 6 yıl deneyim. Big4 veya risk danışmanlığı hizmetlerinde en az 3 yıllık deneyime sahip olmak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Babayiğitler’ dediği, Türkiye’nin önde gelen firmaları; Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 2018 yılında ‘yerli ve milli’ olan bir elektrikli otomobil üretimi için bir araya gelmişlerdi.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu