Magazin

Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye’ye geri mi dönüyor? Flaş açıklama geldi!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye yarışmasına döneceği iddialarına ilişkin çarpıcı bir açıklamada bulundu.

56 yaşındaki İzmirli şarkıcı Yıldız Tilbe yediden yetmişe geniş bir kitle tarafından ilgiyle takip ediliyor. 1994 yılından bu yana müzik dünyasında önemli bir figür haline gelen tecrübeli sanatçı arabesk ve fantezi türündeki parçalarıyla milyonlarca seyirciye hitap etmeyi başarıyor.

2017 – 2018 yılları arasında O Ses Türkiye 7. sezonu için TV8 ekranlarında jüri koltuğuna oturan başarılı şarkıcı Yıldız Tilbe hakkında kısa bir süre önce flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Tilbe’nin bu sezon O Ses Türkiye’ye geri döneceği öne sürülmüştü. İddialara ilişkin Tilbe’den flaş bir açıklama geldi. İşte dikkatleri üzerinde toplayan o açıklamanın detayları…

Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye iddialarını yalanladı

İddialara göre ünlü iş insanı ve aynı zamanda TV8 kanalının da sahibi olan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye jürisi olması için Yıldız Tilbe’ye teklifte bulundu. Aynı zamanda Hadise’ye de programda yer alması için teklif gittiği öne sürüldü. Fakat Tilbe’nin yaptığı son açıklamalar herkesi şaşırttı. Kafaları karıştıran ifadelerde bulunan sanatçı, kendisine jürilik teklifi gelmediğini dile getirdi.

Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye iddialarını yalanladı

Yıldız Tilbe, jürilik iddialarını yalanladıktan sonra dikkat toplayan bir açıklama daha gerçekleştirdi. “Bu sene O ses Türkiye yokmuş bildiğim kadarıyla,” diyen sevilen şarkıcı, akıllarda büyük bir soru işareti bıraktı.

Yıldız Tilbe’nin jüri koltuğunda oturup oturmayacağına ilişkin belirsizlik devam ederken; Acun Ilıcalı’nın Beyazıt Öztürk ve Murat Boz ile anlaşma sağladığı söyleniyor. Programın bu yıl ekranlara gelip gelmeyeceği ise ne yazık ki şimdilik kesin olarak bilinmiyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu