Magazin

Yeni Silent Hill filminin oyuncu kadrosu belli oldu

Return to Silent Hill filmi çok yakında karşımıza çıkacak. Beklenen filmin oyuncu kadrosu belli oldu.

Konami tarafından yaratılan serinin ikinci oyunundaki olayların doğrudan uyarlaması olan Return to Silent Hill filmi şimdiden şekillenmeye başladı ve oyuncu kadrosunun bir kısmı resmen açıklandı. Duyuruları ana karakterlerinden başlatan uzun metrajlı filmde, daha önce War Horse ve Mamma Mia! Here We Go Again gibi filmlerde karşımıza çıkan yıldız oyuncu Jeremy Irvine, James Sunderland rolünde oynayacak.

Mary Shepherd-Sunderland ve Maria’yı ise tecrübeli aktris Hannah Emily Anderson canlandıracak. Başarılı oyuncunun geçmişte rol aldığı yapımlar göz önüne alındığında, bu filmde yine etkileyici bir performans ortaya koyacağı tahmin ediliyor. Yapım ekibi, şimdilik filmde sadece ikisinin oynayacağı doğruladı.

2006 yılında orijinal Silent Hill filminde çalışan yönetmen Christophe Guns, yeni yapım için de geri dönecek. Yönetmenin selefinde görülen olayların doğrudan devamı niteliğinde olacak Silent Hill: The Revelation’ın dışında bırakıldığı düşünülürse Konami’nin bu hamlesinin merak uyandırdığını belirtmekte fayda var.

Tüm proje, hayranların bu evrene bağlı kalmasını sağlamak için birkaç oyun ve hatta filmle Silent Hill serisinin yeniden gündeme gelmesinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Konami, film yapımına ek olarak, Bloober Team’deki ekiple birlikte Silent Hill 2 için bir yeniden yapım ve önümüzdeki birkaç yıl içinde gelecek yeni bölümler hazırlıyor. Ama şu anda hiçbiri için planlanmış bir çıkış tarihi yok.

Return to Silent Hill’in çekimlerine Nisan 2023’te başlanacak. Ancak yapımın diğer adımlar için nasıl bir takvim izleyeceği açıklanmadı. Yeni duyurular ve hatta bir fragman daha sonra gelecek.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu