Magazin

Yasak Elma’nın sevilen oyuncusu diziye geri dönüyor!

FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisine önceki sezonlarda diziden ayrılan Sevda Erginci geri dönüyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan uzun soluklu Yasak Elma izleyici tarafından oldukça beğeniliyor ve hafta takip ediliyor. tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Sevda Erginci diziye geri dönüyor ve tekrardan izleyici karşısına çıkacak.

Haftanın Pazartesi günleri ilgiyle takip edilen FOX TV’nin en sevilen televizyon dizisi Yasak Elma’da, Selma Erginci Eda Ece’nin rolünü yaptığı Yıldız karakterinin ablası Zeynep’i oynuyordu. Aynı sezonda rol arkadaşı Onur Tuna’nın canlandırdığı Alihan ile evlenip senaryo gereği yurt dışına yerleştiği hikayesi ile diziden ayrılmıştı. Ortada dolaşan söylentilere göre, Sevda Erginci Zeynep rolüne tekrardan hayat verecek ama bu sefer boşanmış ve başka biriyle evlilik yapmış haliyle seyirci karşısına çıkacak.

Sevda Erginci, yeniden Yasak Elma ekibine katılacak!

Sıkı Yasak Elma izleyicileri, Sevda Erginci’nin diziye geri dönmesini oldukça sevinecek. Ancak güzel oyuncu ne yazık ki dizide uzun süre yer almayacak. Konuk oyuncu olarak diziye gelecek.

Sevda Erginci, son olarak TRT ekranlarında yayınlanan romantik komedi türündeki Seni Kalbime Sakladım adlı dizide yer alıyordu, ancak dizi 7. bölüm sonunda final vererek yayından kalkmıştı. Dizide Zeynep rolünü üstlenen Sevda Erginci’ye başrolde eşlik eden yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz idi.

Son olarak, Yasak Elma’nın 150. bölümünde ünlü manken ve oyuncu Aylin Arasıl konuk oyuncu olarak dizide yer alacak. Üst üste kadroya dahil olan yıldız isimler, seyircilere oldukça keyifli anlar yaşatacak.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu