Magazin

Vesper Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

13 yaşındaki 'Vesper' isimli kız çocuğunun, yaşam ekosisteminin iyice zayıfladığı karışmış Dünya'da Babasıyla hayatta kalma mücadelesini anlatan film, yarın sinema severlerle buluşacak.

Bu hafta vizyona girecek filmlerden belkide en çok dikkat çekeni ‘Vesper’ isimli film oldu. 30.09.2022’de sinema severlerle buluşacak ‘Vesper’ filmi konusu nedir diye merak edenler için filmin konusunu sizler için araştırdık. Kristina Buozyte ve Bruno Samper‘in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaristliğini de yine aynı ikilinin yaptığı dram, bilimkurgu ve macera filmi olan Vesper filminin ilk etapta oyuncu kadrosuna bakalım isterseniz.

Vesper Filmi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu

Raffiella Chapman, Rosy McEwen ve Eddie Marsan‘ın başrolleri paylaştığı filmde oynayan tüm oyuncuları karakterleriyle beraber listeleyelim.

  • Raffiella Chapman – (Vesper)
  • Rosy McEwen – (Camellia)
  • Eddie Marsan – (Jonas)
  • Richard Brake – (Darius)
  • Edmud Dehn – (Elias)
  • Matvej Buravkov – (Boz)
  • Marijus Demiskis – (Oed)
  • Titas Rukas – (Beck)
  • Markas Eimontas – (Mo)
  • Markas Sagaitis – (Fitz) karakterlerini canlandıracaklar.

Vesper Filmi Konusu Nedir?

Vesper isimli 13 yaşındaki bir kız çocuğunun etrafında cereyan eden olayları konu alan filmde, Dünya ekosistemi bir çöküş yaşamış ve insanlar hayatta kalma mücadelesi veriyordur. Bu insanlardan biri de felçli olan babasıyla (Darius) birlikte hayatta kalmaya çalışan Vesper’dır.

Vesper eğer yaşamak istiyorsa tüm zekasını, yeteneklerini ve becerilerini ortaya koymalıdır. O, bu yaşam mücadelesini sürdürmeye çalışırken, Camellia ile tanışır. Camellia uçak kazasından yaralı kurtulmuş genç ve güzel bir bayandır. Kafası karışmış ve ne yapacağını bilmez haldeyken karşısında küçük kız Vesper’ı görür. O’nun hikayesini dinleyen Vesper, kaybettiği arkadaşını bulması için Camellia’ya yardım etmeyi kabul eder. Karşılığında da Camellia, Vesper’ı; karanlık, gizemli ve genetik deneylerin yapıldığı Citadel‘e götürecektir.

Akıllı, zeki ve bio- hack yeteneklere sahip Vesper, çok geçmeden komşusu Jonas‘ın uçak kazasından sorumlu olduğunu fark eder. Sonrasında Jonas’la hesaplaşmak için planlar yapar. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır…

Vesper Filmi Vizyon Tarihi

Konusunu özetlediğimiz Vesper filmi yukarıda da belirttiğimiz gibi 30.09.2022 Cuma günü sinema severlerle buluşmak için vizyona girecek. Fragmanı aşağıda izledikten sonra Vesper filmi hakkındaki ilk düşünce ve izlenimlerinizi yorumlar kısmından paylaşmanızı ve filmi puanlamanızı rica ederiz.

Keyifli Seyirler…

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu