Magazin

Tom Hardy Artık Bir Jiu-Jitsu Şampiyonu Oldu!

İngiltere'de düzenlenen Jiu-Jitsu Turnuvası'na katılan Tom Hardy, kendi dalında birinci olarak şampiyonluk kazandı.

Brezilya Jiu-Jitsu turnuvası bu yıl İngiltere’de düzenlendi. Turnuvaya katılan İngiliz aktör Tom Hardy ise kendi dalında birinciliği kazanarak şampiyon olmayı başardı. Milton Keynes bölgesinde düzenlenen 2022 Brezilya Jiu-Jitsu şampiyonasına sürpriz bir şekilde katılım sağlayan ünlü oyuncu Tom Hardy, yarışmada kendi dalında birinci oldu.

2022 Brezilya Jiu-Jitsu Açık Turnuvası etkinliğinin basın sözcüsü ise The Guardian’a konuşurken Tom Hardy’nin oldukça alçak gönüllü olduğunu ve insanlarla fotoğraf çektirmek için zaman ayırmaktan mutlu olduğunu açıklarken onun etkinliğe katılıp rekabet etmesinin gerçek bir zevk olduğunu ifade etti.

Tom Hardy Jiu-Jitsu Şampiyonu Oldu

Ünlü oyuncu Jiu-Jitsu turnuvasına gerçek ismi olan Edward Hardy adını kullanarak katıldı. Yarı finale kadar sorunsuzca gelen Hardy, bu eşleşmede dövüş sanatları ustası Danny Appleby ile karşılaştı. Karşılaşma sonrasında demeç veren Danny Appleby ise Hardy için gerçekten iyi bir adam diye bahsederken müsabaka öncesi kendisine Hardy’nin; “Karşında benim olduğumu unut ve normalde ne yapıyorsan öyle yap” dediğini sözlerine ekledi. Tom Hardy’nin gerçekten güçlü bir adam olduğunu belirten Appleby, yaklaşık 6 turnuvaya katıldığını ama en zorlu rakibin kesinlikle Tom Hardy olduğunu belirtti.

tom hardy Jiu-Jitsu birincisi oldu

Tom Hardy için bu zafer alanında ilk değil. Zira daha öncesinde de dönüş sanatlarında birçok başarısı bulunuyor. Hardy, bilindiği üzere geçen Ağustos ayında da Wolverhampton’da askerler, gaziler ve acil servis çalışanları için para toplamayı amaçlayan REORG Open Jiu-Jitsu Şampiyonasına katılmış ve bu şampiyonluğu da kazanmayı bilmişti. Tom Hardy aynı zamanda REORG’un mütevelli heyeti üyelerinden birisi olarak biliniyor.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu