Magazin

The Witcher 3. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Witcher 3. sezon çıkış tarihi resmen duyuruldu. Ayrıca spin-off dizisi Blood Origin ile ilgili de beklenen açıklama yapıldı!

Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınan aynı adlı roman serisinden uyarlanan The Witcher efsanesi, Netflix platformunda 2 sezon ve 16 bölüm halinde izleyici karşısına çıktı. Lauren Schmidt Hissrich tarafından tasarlanan projede Henry Cavill, Freya Allan, Eamon Farren, Anya Chalotra, Joey Batey, MyAnna Buring ve Royce Pierroson gibi yıldız oyuncular etkileyici performanslarını gösterdi.

Fantezi ve drama türündeki The Witcher dizisi şu anda Netflix platformunun en güçlü franchise’ları arasında yer alıyor. Dünya çapında büyük ilgi gören The Witcher’ın 3. sezonu uzun bir süredir hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Nihayet bugün konuya ilişkin resmi açıklamalar geldi. Yayıncı platform, yeni sezon için tarih duyurusunda bulundu! İşte detaylar…

The Witcher 3. sezonu ne zaman çıkacak?

Netflix TUDUM hayran etkinliği tüm hızı ile devam ediyor. Dün gece başlayan etkinlik, YouTube üzerinden canlı yayın halinde, Türkçe altyazılı bir şekilde seyircilere sunuluyor. Etkinliğin bugünkü ayağında ise The Witcher’a yer verildi.

The Witcher 3. sezonu ne zaman çıkacak?

Netflix tarafından açıklanan bilgilere göre The Wither 3. sezon yayın tarihi kesinlik kazandı. Merakla beklenen sezonun çekimleri 12 Eylül tarihinde sona erdi. İzleyicilere sunulacağı tarih ise 2023 yazı olarak belirtildi.

The Witcher: Blood Origin çıkış tarihi belli oldu

Netflix, TUDUM etkinliğinde aynı zamanda The Witcher: Blood Origin isimli spin-off dizisi ile ilgili de merak edilen bilgileri açıkladı. Sarah O’Gorman ve Vicky Jewson tarafından yönetilen Polonya dizisi, Declan de Barra tarafından tasarlanıp geliştirildi. Başrollerini ise Sophia Brown, Laurence O’Fuarrain, Michelle Yeoh, Lenny Henry, Mirren Mack, Nathaniel Curtis ve Dylan Moran gibi yıldızlar paylaşıyor. Merakla beklenen yapımın 25 Aralık’ta yayınlanacağı duyuruldu.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu