Magazin

The Simpsons, Death Note’tan ilham alan anime bölümü hazırlıyor

The Simpsons, Cadılar Bayramı için Death Note'tan esinlenen bir anime bölümü ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

1989 yılında yayın hayatına başlayan popüler yetişkin animasyonu dizisi The Simpsons, 34 sezondur ekranlarda boy gösteriyor. Şimdiye kadar 733 bölüm yayınlayan dizi, aynı zamanda çok sayıda sinema filmi ve video oyunu ile karşımıza çıktı. Matt Groening tarafından tasarlanan dizi, çok yakında heyecan verici bir bölümle hayranlarıyla buluşacak.

Açıklanan bilgilere göre The Simpsons, Death Note adlı meşhur mangadan esinlenen bir anime bölümü ile gelecek. Death Tome adıyla yayınlanacak olan bölüm, dizinin Treehouse of Horror XXV adı verilen Cadılar Bayramı özel bölümü kapsamında 30 Ekim tarihinde ekranlara gelecek.

The Simpsons’ın Death Tome bölümü konusu itibarıyla heyecan verici bir atmosfere sahip olacak. Lisa, korkunç Death Note defterine isim yazmaktan ve Ölüm Tanrısı Ryuk tarafından musallat olmaktan sorumlu kişi olarak Light Kira Yagami karakterinin rolünü üstlenecek. Bölüm, Simpsonlar’ın her zamanki görsel tarzından epey uzak olacak. Daha çok anime stilinde çekilen bölüm, Avatar: The Legends of Aang dizisindeki çalışmalarıyla tanınan Güney Koreli stüdyo DR Movie tarafından hazırlandı.

The Simpsons dizisi Cadılar Bayramı özel bölümünde yalnızca Death Note’a gönderme yapmayacak. Aynı zamanda efsane korku filmi The Babadook (2014) ve Westworld dizisinden esinlenen bölümler de karşımıza çıkacak. Heyecanla beklenen bu bölümlerin Türkiye’de Disney Plus adlı dijital platformda seyircisiyle buluşacağı tahmin ediliyor. Dizi, platformdan Türkçe alt yazılı bir şekilde seyredilebilecek.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu