Magazin

School of Rock ekibi 20. yıl dönümü için yeniden buluşuyor

School of Rock filmi 20 yıl sonra yeniden hayranları ile buluşacak. Ünlü aktör Jack Black müjdeli haberi paylaştı.

School of Rock yakında ABD’de 20. yılını kutlayacak ve bunu kutlamak için Jack Black oyuncu kadrosunun yeniden bir araya geleceğini onayladı.

Entertainment Tonight’a konuşan aktör, katılabilecek herkesle şimdiden bir toplantı planladığını söyledi ve kutlamanın fotoğraflarını ve videolarını paylaşacağına söz verdi.

“Bu filmi yaptığımızda tüm bu çocuklar 10 yaşındaydı ve şimdi hepsi 30 oldu. Gelin bir araya gelip 20. yılımızı kutlayalım. School of Rock’taki tüm yetişkinleri görmeyi dört gözle bekliyorum.”

School of Rock, 2003 yılı yapımı bir müzikal komedi filmidir. Filmin yönetmeni Richard Linklater, başrol oyuncusu ise Jack Black’dir. Film, hayalperest rock müzisyeni Dewey Finn’in, müzikle dolu hayatını yaşayabilmek için başka birinin yerine öğretmenlik yapmasıyla başlar.

Finn, okuldaki çocukların müzik yeteneklerini keşfeder ve bir rock grubu oluşturarak “Battle of the Bands” yarışmasına katılmaya karar verir. Ancak bu süreçte hem kendisinin hem de öğrencilerinin özgüvenlerini ve özsaygılarını keşfetmeleri gerekmektedir. Film, müzikal sahneleri, Jack Black’in oyunculuğu ve öğrencilerin performanslarıyla oldukça eğlenceli ve ilgi çekicidir. Ayrıca filmdeki müzikler, AC/DC, Led Zeppelin, The Clash ve The Ramones gibi ünlü rock gruplarının şarkılarından oluşmaktadır.

School of Rock, hem eleştirmenler hem de seyirciler tarafından beğenilen bir film olmuştur. Film, 2004 yılında En İyi Özgün Şarkı dalında Oscar’a aday gösterilmiştir. Richard Linklater tarafından yönetilen heyecan verici yapım, 2003 ve 2004 yılları arasında 131.282.949 dolar hasılat elde etmeyi başarmıştır.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu