Magazin

Ryan Murphy’nin The Watcher dizisi rekor kırmaya devam ediyor

Ryan Murphy imzası taşıyan The Watcher dizisi Netflix'te rekor kırıyor. Üst üste iki haftadır dizi, platformun zirvesinde yer alıyor.

Netflix platformunun yeni dizisi The Watcher (Gözcü) tüm dünyada büyük bir ilgi ile karşılandı. Reeves Wiedeman’ın kaleme aldığı romandan diziye uyarlanan bu yapım, Ryan Murphy ve Ian Brennan ortaklığının son meyvesi olarak karşımıza çıktı. 13 Ekim tarihinde prömiyerini gerçekleştiren korku, gerilim ve gizem temalı dizi, platformda rekor kırmaya ve başarısını katlayarak büyütmeye devam ediyor.

Netflix tarafından açıklanan bilgilere göre The Watcher dizisi üst üste iki haftadır en çok izlenen dizi unvanını elde ediyor. Toplamda 148 milyon saat izlenen bu yapım, her geçen gün daha fazla seyirciye ulaşıyor. Naomi Watts ve Bobby Cannavale ikilisini başrolünde ağırlayan yapımda Jennifer Coolidge, Isabel Gravitt, Luke David Blumm, Margo Martindale, Richard Kind, Mia Farrow ve Terry Kinney gibi yıldızlar boy gösteriyor. Dizi toplamda 7 bölümden oluşuyor.

Ryan Murphy'nin Dahmer dizisi halen çok konuşuluyor

Ryan Murphy’nin Dahmer dizisi halen çok konuşuluyor

Ryan Murphy’nin bir başka projesi olan Dahmer, 21 Eylül tarihinde gösterime sunulmaya başlandı. Bir aylık süre zarfında halen daha adından sıkça söz ettiren ve popüler kültürde önemli bir simge haline gelmeye başlayan bu yapım, şu anda Netflix‘in en çok izlenen ikinci dizisi olarak tarihe geçmiş durumda. Platformdan gelen verilere göre dizi, 856 milyon saatten fazla izlendi.

Son olarak efsane sinemacı Ryan Murphy’nin yalnızca The Watcher ve Dahmer dizileri ile gündemde olmadığını, aynı zamanda yine bir başka Netflix yapımı olan Mr. Harrigan’ın Telefonu filminin de yapımcılığını üstlendiği belirtmemizde fayda olacaktır.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu