Magazin

Netflix’ten Kuş Uçuşu dizisi hayranlarına müjde!

Kuş Uçuşu dizisi için Netflix'ten beklenen haber geldi! 2. sezon çekimleri başlamadan dizi, 3. sezon için onay aldı.

Netflix Türkiye’nin popüler dizisi Kuş Uçuşu yıla damgasını vuran yapımlardan biri haline geldi. Deniz Yorulmazer tarafından yönetilen ve senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizi, ilk sezonu ile 3 Haziran tarihinde karşımıza çıktı. Şu anda sezon arası veren dizi, sekiz bölümlük ilk sezonuyla platformda seyircilerini bekliyor.

Yalnızca Türkiye’de değil, pek çok ülkede büyük bir ilgi ile takip edilen Kuş Uçuşu dizisi ile ilgili sevindiren bir gelişme yaşandı. Dizinin Netflix’ten ikinci sezon onayı aldığı zaten geçtiğimiz aylardan bilinirken; gelen son haberler herkesi şaşırtmayı başardı! İşte ayrıntılar…

Kuş Uçuşu 3. sezon onayı da aldı!

Ay Yapım tarafından Netflix platformu için hazırlanan Kuş Uçuşu dizisi ekibi, çok yakında 2. sezon çekimlerine başlayacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre popüler yapım, henüz ikinci sezon gelmeden üçüncü sezonun onayını da almış durumda!

Kuş Uçuşu 3. sezon onayı da aldı!

14 Kasım 2022 tarihine kadar Kuş Uçuşu’nun 2. sezonu için çekimlere başlanacağı biliniyor. Çekimler 9 ila 12 hafta sürecek. Ortaya çıkan son gelişmeler ise ekibin ikinci sezonun hemen ardından üçüncü sezonun çekimlerine geçeceğini öne sürüyor. Dolayısıyla iki ve üçüncü sezonun çekimlerinin kısa zaman aralıklarıyla yayınlanacağı tahmin edilmekte.

Kuş Uçuşu konusu itibarıyla bir medya şirketinde X kuşağı ile Z kuşağı arasında yaşanan çarpıcı çatışmayı anlatıyor. Nejat İşler dizide anlatıcı olarak sesiyle etkileyici bir performans gösterirken; oyuncu kadrosunda ise Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Zafer Ergin, Bülent Çetinaslan ve Muhammet Uzuner gibi yıldızlar boy gösteriyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu