Magazin

Necati Şaşmaz hastaneye kaldırıldı! İlk açıklama geldi

Necati Şaşmaz bugün hastaneye kaldırıldı. Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı, anjiyo geçirdi. Şaşmaz'ın sağlık durumu açıklandı.

50 yaşındaki ünlü oyuncu Necati Şaşmaz hastaneye kaldırıldı. 2003 yılında ekranlara gelen Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterine hayat veren ve unutulmaz performansı ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran tecrübeli yıldız hastaneye kaldırıldı! Şaşmaz’ın hayranları bu gelişme karşısında adeta şok oldu. Endişeli bir şekilde bekleyen hayranlar, aktörün 3 saat süren bir anjiyo geçirdiğini öğrendi. Sağlık durumu merak konusu olan Şaşmaz’la ilgili nihayet ilk açıklama geldi! İşte detaylar…

Necati Şaşmaz taburcu edildi

Necati Şaşmaz sağlık durumu ile herkesi korkuttu. Kalp damarlarında tıkanıklık olduğu öğrenilen Şaşmaz’la ilgili nihayet açıklama geldi. Magazin dünyasında ‘felaket tellalı’ lakabıyla anılan Onur Akay, Şaşmaz’ın son durumu hakkında konuştu.

Necati Şaşmaz taburcu edildi

Onur Akay, Necati Şaşmaz’ın koroner arter hastalığı nedeniyle damar açma operasyonu geçirdiğini ifade etti. Kısa bir süre içinde Şaşmaz’ın taburcu edildiğini ifade eden Akay, şu anda ünlü oyuncunun evinde olduğunu ve sağlık durumunun ise gayet iyi olduğunu ifade etti. İşte o açıklama:

“Necati Şaşmaz yoğun bakımda değil. Şaşmaz, göğüs ağrısı, sol kolda ağrı ve uyuşukluk gibi şikayetlere Çarşamba günü hastaneye başvurdu. Koroner arter hastalığı olarak bilinen kalp damarlarında tıkanıklık teşhisi nedeni ile damar açma operasyonu geçirdi. Ancak operasyon çok büyük değildi ve kısa sürede taburcu oldu. Şu an evinde dinlenen Necati Şaşmaz’ın sağlık durumu çok iyi. Kendisine sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz gibi yaşam tarzı değişiklikleri önerildi.”

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu