Magazin

Jennifer Aniston’dan Friends hayranları hakkında ilginç açıklama!

Friends dizisinin ünlü oyuncusu Jennifer Aniston, efsane dizi ile ilgili dikkat toplayan bir açıklama yaptı.

‘Friends’ dizisinde Rachel Green’i oynamasıyla tanınan ünlü aktris Jennifer Aniston, geçtiğimiz günlerde dizinin ilk yayınlanmasından bu yana komedi temalı yapımın on yıllar içinde nasıl değiştiği hakkında yorum yaptı. Netflix’ten yeni filmi ‘Mystery in Paris’in tanıtımı sırasında Aniston, komedinin günümüzde eskisinden daha karmaşık olduğunu ve bu nedenle ‘Friends’in bu günlerde kabul görmeyeceğine inandığını açıkladı.

Friends’in başarılı oyuncusu AFP’ye “Şimdi biraz zor, çünkü çok dikkatli olmalısınız, bu da komedyenler için çok zor, çünkü komedinin güzelliği kendimizle, hayatla dalga geçmemizdir” dedi.

Daha sonra 1990’larda oldukça başarılı olan, ancak şimdi diğer etnik kökenlerden ve çeşitliliklerden oyuncuları temsil etmediği için eleştirilerin hedefi haline gelen Friends dizisinden alıntı yaptı. “Friends’in bölümlerini izleyen ve bunu saldırgan bulan koca bir nesil insan var, çocuklar. Asla kasti olmayan şeyler vardı. Bu duyarlılık bugünlerde karşımıza çıkmaya başladı” dedi.

Jennifer Aniston’ın yorumları medyada yankı uyandırdı ve görsel-işitsel yapımlarda temsiliyet tartışmasını yeniden başlattı.

Friends’in yaratıcıları Marta Kauffman ve David Crane ile yapımcı ve yönetmen Kevin Bright da geçtiğimiz günlerde, eğer bugün çekilirse dizi hakkında çok şey değiştireceklerini söylediler. Kauffman, The Hollywood Reporter’a “Muhtemelen farklı yapacağım 100 şey var” dedi.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu