Magazin

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak sert çıkıştı! “Soyadımı rahat bırakın…”

Efsane şarkıcı İbrahim Tatlıses'in kızı olan Dilan Çıtak, soyadı ile ilgili çıkan dedikodulara ilişkin nihayet bir açıklamada bulundu.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak geçtiğimiz günlerde dünya evine girdi. Sekiz yıllık sevgilisi olan Levent Dörter ile hayatlarını birleştiren Çıtak, görkemli bir düğüne imza attı. Düğünde tam üç farklı gelinlik giyen şarkıcı, sevenleriyle birlikte unutulmaz bir gece geçirdi.

Evlendikten sonra sosyal medya platformları üzerinde Dilan Çıtak ile ilgili tartışmalar başladı. Pek çok kişi, uzun yıllar boyunca Tatlıses soyadını almak için gayret gösteren Çıtak’ın evlendikten sonra babasının soy ismini nüfus kağıdından sildirdiğini öne sürdü. İddialara ilişkin bir süredir sessiz kalan Çıtak, nihayet suskunluğunu bozarak konuştu. İşte sevilen şarkıcıdan takipçilerini şaşırtan o açıklama…

Dilan Çıtak kimlik adını açıkladı!

Bir süredir sosyal medya ağlarında, soyadı hakkında çıkan söylentilere karşı cevap vermeyen Dilan Çıtak, nihayet konuya ilişkin Instagram platformu üzerinden konuştu! “Küçük bir detay çok fazla büyütülmeden kısa bir açıklama yapmak durumunda hissediyorum,” diyen Çıtak, iddiaları yalanladı.

Babasının soyadı olan Tatlıses’i kimliğinden çıkarmadığının altını çizen Dilan Çıtak, iddiaların doğru olmadığını ifade etti. Eşinin soy ismini de kimliğine eklediğini dile getiren Çıtak, açıklamasını şu ifadelerle tamamladı: “Sosyal medya ismim hala dilancitaktatlises, alt ismim ise Dilan Çıtak idi. Yanına sadece eşimin soy adı eklendi. ‘Dörter’ olarak. Sahne adım her zaman Dilan Çıtak. Kimlik adım ise bundan sonra Dilan Tatlıses Dörter. Soy adlarımı rahat bırakın artık, onların hepsi benim.”

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu