Magazin

Game of Thrones’un ünlü oyuncusu Güç Yüzükleri 2. sezon kadrosuna katıldı

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Kral Mance Rayder karakteriyle tanınan Ciaran Hinds, Güç Yüzükleri ekibine katıldı.

The Lord of the Rings: The Rings of Power’ın ikinci sezonu prömiyer tarihi olmasa da dizi ile ilgili heyecan verici yeni gelişmeler ortaya çıktı. Prime Video, Akademi Ödülü adayı Ciarán Hinds’in, yeni bölümlerde Orta Dünya çıkışlarını yapacak olan Rory Kinnear ve Tanya Moodie ile birlikte dizinin kadrosuna katılacağını duyurdu.

Üçlünün oynayacağı roller henüz açıklanmadı ancak stüdyo, karakterlerinin yeni sezonda tekrar edeceğini, yani sadece bir sezonla sınırlı kalmamaları gerektiğini doğruladı.

Yeni isimler arasında Ciarán Hinds en popüler isimlerden biri olarak biliniyor. 2022’de Belfast için En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar’a aday gösterildi ve şimdiden başka bir tanınmış fantezi dünyasından geçiyor. Game of Thrones’ta Kral Mance Rayder karakterini canlandırdı. Ek olarak geçmişinde Harry Potter ve Ölüm Yadigarları ve Münih gibi başarılı filmler de bulunuyor.

Rory Kinnear en çok James Bond serisine 007: Quantum of Solace, 007: Skyfall Operasyonu ve 007 Against Spectre filmlerinde Bill Tanner karakteri olarak katılmasıyla tanınır. Ayrıca The Imitation Game, Our Flag is Death ve Black Mirror’ın bazı bölümlerine katıldı.

Bu listedeki en bilinmeyen isim ise Amerikan yapımlarından çok İngiliz televizyonlarında ürettiği projeler ile tanınan Tanya Moodie… Daha önce bu tecrübeli oyuncu Sherlock dizisinde John Watson’ın terapistini (Martin Freeman) oynadı ve geniş bir kitle tarafından benimsendi.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu