Magazin

Ebru Şallı, İş Adamı Uğur Akkuş Tarafından Darp Edildi!

Olaya şahit olanlarca kurtarılan Şallı, 'O benim kocam' dedi ve şikayetçi olmadı

Ebru Şallı eşi tarafından darpedilince, olayı gören vatandaşlar Emirgan dolaylarında aracın önünü kesip şarkıcıyı kocası Uğur Akkuş’un elinden kurtardılar (iddia bu yönde). Ardından açıklama yapan Şallı, ‘O benim kocam’ diyerek olayı yatıştırmaya çalışmış ve şikayetçi olmamış. Evleneli daha 3 yıl olan çiftin arasındaki bu tartışmaya ne sebep oldu henüz bilinmiyor ama kadınların darp edilmesi hiç bir zaman doğru olamaz.

Fiziksel şiddete maruz kalan ünlü şarkıcı şikayetçi olmayıp ‘O benim kocam’ dedi.

İkili gündemden hiç düşmüyor. Daha önce Uğur Akkuş’un Kuveyt’li işinsanlarını 2011’de dolandırdığı ve bu sebeple de 8 yıl 4 ay hapse çarptırıldığı iddia edilmişti. Bunun yanında, bir kaç ay önce boşanma iddiaları gündeme gelmiş ve bu yüzden Ebru Şallı’nın Akkuş soyadını Instagram hesabından kaldırmasının nedeni buna bağlanmıştı.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş Kimdir?

1981 Mardin doğumlu olan Akkuş, Türkiye’de Bilkent Üniversitesi- Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuduktan sonra Almanya’daki Essen Duisburg Üniversitesine kaydolmuştu ancak eğitimini yarıda kesip ticarete atılmıştı. DEİK* Türkiye – Kuveyt ve Suudi Arabistan İş Konseylerinde başkan yardımcılığının yanısıra, TABA-AmCham* Yüksek İstişare kurulu Üyeliğinde bulunmuştur. Bunun yanında, A&S Yatırım Holding’in sahibidir. ‘Süper Güç Türkiye‘ kitabının yazarıdır.

Uğur akkuş kaç yaşında? Akkuş 41 yaşında arkadaşlar. Uğur Akkuş ne iş yapıyor diye merak edenler için hemen söyleyelim. 10 yıl süren ilk evliliğinden 2 çocuğu olan işadamı İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dillerini iyi biliyor.

*TABA-AmCham: Türk Amerikan İşadamları Derneği

*DEİK: Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu

Ahmet

İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü Mezunu. Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu