Magazin

Berkun Oya’nın yeni Netflix filmi Cici için ilk fragman geldi!

Berkun Oya tarafından yazılıp yönetilen Cici filmi için geri sayım başladı! Filmin çıkış tarihi belli olurken, ilk fragmanı da yayınlandı.

Ünlü yönetmen Berkun Oya yeni Netflix filmi ile çok yakında sevenleri karşısına çıkacak. Uzun yıllar boyunca tiyatro oyun yazarlığı ve yönetmenliği yapan, son dönemlerde ise Netflix’le beraber yeniden kamera arkasına geçen tecrübeli sinemacı, Cici filmi için geri sayıma geçti! Merakla beklenen yapımın ilk fragmanı yayınlandı. Aynı zamanda oyuncu kadrosu da duyuruldu.

Cici filmi fragmanı

Netflix Türkiye bugün müjdeli bir haberle karşımıza çıktı! Platformdan gelen açıklamaya göre heyecanla beklenen Berkun Oya’nın yeni filmi Cici’nin yayın tarihi kesinleşti. 27 Ekim tarihinde hayranlarıyla buluşacak olan yapımdan ilk fragman videosu da paylaşıldı.

1 dakika 30 saniye uzunluğundaki Cici fragmanı, filmin konusu ile ilgili bizlere pek fazla ipucu vermiyor. Fragmanda usta oyuncu Olgun Şimşek, Nar Danesi türküsünü bir set ortamında okurken görüntüleniyor.

Cici oyuncu kadrosu ile çok konuşulacak!

Adeta yıldızlar geçidi bir oyuncu kadrosunu bir araya getirmeyi başaran Cici filmi Fatih Artman, Ayça Bingöl, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Şevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan gibi tecrübeli isimleri bir araya getiriyor.

Cici konusu itibarıyla 30 yıl sonra köylerine geri dönen bir ailenin yaşadığı trafik olayları ve yüzleşme sürecini anlatacak.

Cici filmi fragmanı

Bir Başkadır’ın yönetmeninden!

Pek çok eleştirmene göre Netflix Türkiye’nin en iyi orijinal dizisi olarak kabul edilen Bir Başkadır, Berkun Oya’nın derinlikli vizyonuyla ortaya çıkmıştı. Cici filmi yine yine aynı şekilde Oya tarafından kaleme alındı ve yönetildi.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu