Magazin

Avatar 2 filminden heyecanlandıran detay geldi!

Avatar: Su Yolu filmi için geri sayım başladı. Heyecanla beklenen projenin uzunluğu ortaya çıktı!

Avatar filmi sinema dünyasında önemli bir yere sahip. Dünyanın en çok izlenen filmi olma unvanını elinde taşıyan hasılat rekortmeni yapım, James Cameron imzasıyla 2009 yılında beyaz perdede boy gösterdi. Uzun yıllardır Avatar’ın devam filmi beklenirken; nihayet hayranları çok yakında beklenen proje ile buluşacak!

Avatar’ın ikinci filmi Avatar: Su Yolu ismi ile karşımıza çıkacak. James Cameron’un yapımcı ve yönetmenliğini üstlendiği; aynı zamanda senaryosunu Josh Friedman ile beraber kaleme aldığı bu film, 16 Aralık tarihinde Amerika Birleşik Devletleri ile aynı anda ülkemizde vizyona girecek. 250 milyon dolarlık bütçeye sahip olan projeyle ilgili heyecanlandıran bir gelişme gün yüzüne çıktı! Filmin süresi belli oldu. Anlaşılan o ki yapım, etkileyici hikayesiyle olduğu kadar süresiyle de hayranlarına doyurucu bir deneyim sunacak.

Avatar 2 filminin süresi belli oldu

Avatar 2 filmi Disney tarafından yayınlanan en uzun filmlerden bir tanesi olacak. Yapım, 3 saat 10 dakikalık bir uzunluğa sahip. Disney’in bir başka projesi olan Avengers: Endgame’den 8 dakika daha uzun olan proje, 3 saat 14 dakikalık Titanic filminden ise yalnızca 4 kısa daha kısa olacak.

Avatar 2 filminin süresi belli oldu

İlk filmden 1 saat kadar daha uzun bir süreye sahip olacak Avatar: Su Yolu filmi Jake Sully ile Neytiri’nin aile kurup birlikte kalmak için ellerinden geleni yaptığı keyifli bir deneyime bizleri davet edecek. Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang ve Sigourney Weaver filmin başrollerini paylaşacak.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu