Magazin

Ali Sunal’ın yeni filmi Hava Muhalefeti’nin çekimleri bitti!

Ali Sunal, Doğa Rutkay ve Ege Kökenli’yi bir araya getiren ‘Hava Muhalefeti’ adlı sinema filminin çekimleri bitti. Heyecan veren komedi filmi için geri sayım başladı!

Güldür Güldür Show ekibinin moderatörü Ali Sunal, ünlü oyuncu Doğa Rutkay ve Ege Kökenli’nin başrolleri üstlendiği komedi türündeki sinema filminin çekimleri tamamlandı. Hava Muhalefeti filminin senaristliğini üstlenip yönetmen koltuğuna oturan Murat Kepez, pek çok komedi filmine imza atmıştı. Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi ve Cici Babam adındaki yerli komedi filmleri ile tanınan Murat Kepez yine seyirciyi kahkahaya boğacak gibi görünüyor.

Ali Sunal ve Doğa Rutkay başrol koltuğunda!

Ali Sunal, Doğa Rutkay ve Ege Kökenli üçlüsüne eşlik edecek bir diğer oyuncu ise Burak Hakkı. Oyuncu kadrosunun tamamında kimlerin olduğu şimdilik bilinmiyor. BKM yapımı olan bu filmin çekimi henüz daha yeni bittiği için vizyon tarihi de belli değil. Fakat tahminler, beklenen yapımın 2023 yılının Ocak ayında vizyona gireceğini öne sürüyor.

Ali Sunal ile Doğa Rutkay’dan Güldür Güldür açıklaması!

Güldür Güldür Show programı bu yıl 10 yaşına girdi. Tersane İstanbul’da düzenlenen MARKA 2022 etkinliğine katılan Ali Sunal ve Doğa Rutkay, sevilen komedi programını izleyicilere anlattı. Ali Sunal, “Güldür Güldür Show’un markalaşma aşaması çok uzun süreye yayıldı. Biz çok inatçı bir ekibiz ve inat konusunda istikrarlıyız. Başarısızlıklar bizi kamçıladı; Show TV’ye geçtiğimiz andan itibaren uyumumuz çok tuttu ve Show TV ile birlikte Güldür Güldür Show bir marka oldu.” ifadeleriyle programı tarif etti.

Doğa Rutkay ise “Seyircinin hiç bırakmaması, vazgeçmemesi, bizle beraber eleştirmesi ama bir yandan hoşlanmadığı şeyleri dile getirebilmesi, 7’den 77’ye sınıf ayrımı olmaksızın herkesin televizyon açıp izleyebildiği noktada buluşması çok kıymetli. Bu bir buluşma, karşılıklı bir sadakat.” ifadeleriyle programı tarif etti.

Güldür Güldür Show’un yeni bölümleri çok yakında Show TV ekranlarında olacak. Beklenen sezon için henüz tarih belli olmasa da ilerleyen haftalarda ekranlara geleceği tahmin ediliyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu