Magazin

Al Pacino İlerleyen Yaşına Rağmen (83) 4. kez Baba Oldu!

83 yaşındaki oyuncu Al Pacino, sevgilisi Noor Alfallah'dan Roman adında bir oğlu olduğunu duyurdu

Al Pacino, daha önceki ilişkilerinden üç çocuğa sahip. Beverly D’Angelo ile olan birlikteliğinden ikizleri olan Olivia Pacino ve Anton James Pacino, Jan Tarrant ile olan ilişkisinden ise Julie Pacino adında bir kızı bulunuyor. Pacino’nun Alfallah’tan DNA testi istediği haberleri de daha önce gündeme gelmişti.

Al Pacino Beğenine ‘Roman’ İsmi Koydu!

Ünlü oyuncu Al Pacino, kült filmler arasında yer alan “Baba” serisindeki rolleriyle tanınırken, 83 yaşında baba olma sevinci yaşadı. 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah ile bebek beklediğini duyuran Pacino, dün doğum yapan Alfallah’ın bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini açıkladı. Çift, bebeğin adını “Roman” koydu.

Daily Mail’in haberine göre, Alfallah’dan bebeğin kendisine ait olduğunu gösteren bir DNA testi talep eden Pacino’nun, ilişkilerini uzun süre önce bitirdiği ve hamilelik haberini yaklaşık iki ay önce öğrendiği belirtiliyor. Bazı sağlık sorunları nedeniyle bebeğin kendisine ait olmadığını iddia eden Pacino’nun, Alfallah ile altı aydır görüşmediği ve hamilelik haberiyle ilgili olarak şaşkınlık yaşadığı iddiaları da ortaya atıldı.

Diğer bir iddiaya göre ise Alfallah, DNA testi talebini kabul etti ve Pacino’nun bebeğin gerçek babası olduğu doğrulandı. Ancak, hamilelik haberinin duyurulduğu zamanlarda Pacino’nun büyük bir sevinç yaşadığı ve çiftin hala birbirlerini sevdiği ifade edilmişti.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu