Magazin

Acun Ilıcalı Kırılan Kolu İçin Bugün Ameliyat Olacak!

Medya patronu ve Hull City Futbol takımının sahibi olan Acun Ilıcalı, kızıyla beraber Sarıyer'de seyir halindeyken karşı yönden gelen hafif ticari araçla çarpışmıştı. Neyseki durumları iyi.

TV8, TV8,5 kanallarının ve Hull City takımının sahibi Acun Ilıcalı şahsi motoruyla Sarıyer Kemerburgaz caddesi‘nde Ayazağa yönüne ilerlerken, karşı yönden gelen hafif ticari araçla çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle devrilen motorda, kızı İlknur ile birlikte yere düşen Ilıcalı, özel hastaneye kaldırıldı. Acun ve İlknur’un sağlık durumlarının iyi olduğu ama Ilıcalı’nın kolunun kırıldığı bilgisi geldi. Kızı İlknur’un ise hafif yaralandığı ve müşahade altında takibinin yapıldığı söylendi.

Hastaneye ziyarete gelen ünlü isimlerin arasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’ta bulunuyor. Acun Ilıcalı’nın ziyaretine gelen oyuncu İbrahim  Büyükak ise “Duyduğumuz kadarıyla durumu iyi. Şimdi hepsini öğreneceğim.” şeklinde konuştu.

Kolundaki kırık için bugün ameliyata girecek olan Ilıcalı’ya acil şifalar diliyoruz.

Dün 17:30 sivarında gerçekleşen kazanın soruşturması sürüyor.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu