Gündem

Kaza Geçiren Binali Yıldırım’ın Durumuyla İlgili Ömer Çelik’ten Açıklama Geldi!

Ömer Çelik, Azerbaycan'da kaza geçiren Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul milletvekili Şamil Ayrım'ın sağlık durumlarıyla ilgili yeni açıklama yaptı

Ömer Çelik sosyal medya üzerinden yaptığı yeni açıklamada; ‘Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyoruz. Genel Başkan Vekilimiz Sn. Binali Yıldırım’ın, İstanbul milletvekilimiz Sn. Şamil Ayrım’ın ve koruma arkadaşımız Oğuzhan’ın sağlık durumları şükür iyi. Ambulans uçakla Türkiye’ye döneceğiz‘ ifadelerine yer verdi.

Ne Olmuştu!

Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve diğer bazı bakanlarla birlikte, Ermenistan işgalinden kurtulmuş Zengilan bölgesindeki 2. havalimanının (Zengilan Uluslararası Havalimanı’nın) açılışı için Azerbaycan’a gitmişti ve Havaalanı yolunda, içerisinde Binali Yıldırım ve Ak Parti İstanbul milletvekili Şamil Ayrım’ın bulunduğu araç kaza yapmıştı. Kazanın şiddeti Perte çıkan aracın görüntüsünden belli oluyordu.

Kazanın ardından hastaneye kaldırılmışlardı. Sağlık durumlarıyla ilgili Ömer Çelik açıklama yapmış, durumlarının iyi olduğunu ve Türkiye’ye getirileceklerini aktarmıştı.

Binali Yıldırım ise dün akşam kaza sonrası resmi Twitter hesabından ‘Azerbaycan seyahatimiz sırasında bir trafik kazası geçirdik. Allah’a şükürler olsun ki durumumuz iyi. Tedbir amaçlı hastanede kontrol altındayız. Dua eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum‘ şeklinde, sevenlerinin içini rahatlatan paylaşım yapmıştı.

Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Binali Yıldırım’ı, Azerbaycan Cumhur Başkanı İlham Aliyev’de ziyeret etmiş ve geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştu.

Ahmet

İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü Mezunu. Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu