Gündem

İşCep ile Hesabınıza Anında 120.000 TL Kredi Yatıyor! İşCep ile 7/24 Kredi Çekme Fırsatı Sizi Bekliyor

İş Bankası müşterilerine her anlamda çok avantajlı bir kredi haberiyle geldi. İş Bankası, Anında Kredi adı altında 7 gün 24 saat kredi çekmenizi sağlayan yeni bir kredi kampanyası başlattı. İş Bankası'nın Anında Kredi kampanyası ile acil nakde ihtiyaç duyduğunuz her an çekebileceğiniz kredi için başvurular başladı. 7/24 kredi çekmenize olanak sağlayan Anında Kredi ile nakit ihtiyacınıza çözüm bulacaksınız. İş Bankası anında kredi başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Anında kredi detayları...

Kişiye özel faiz oranları ile müşteri özelliklerini dikkate alan anında kredi birçok kaleme göre değişiklik göstermektedir. Anında kredi, kredi tutarı, kredi vadesi ve diğer kredi bilgilerine göre değişiyor. Anında çekebileceğiniz ve tüm nakit ihtiyaçlarınızda kullanmaya başlayabileceğiniz anında kredi paketinin ne olduğu, detayları, kimlerin başvurabileceği, nereye başvurulacağı ve nasıl başvurulacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Gelin haberin devamında İş Bankası’nın 50 bin TL’ye kadar verdiği anında kredinin detaylarına bakalım.

120.000 TL Kredi İşCep ile Anında Hesabınıza Yatıyor!

Özel bankalar arasında yer alan ve gerek kredi kampanyaları gerekse diğer kampanyaları ile sık sık gündeme gelen İş Bankası kredi kampanyası ile gündeme geldi. Kredi kampanyası ile gündeme gelen İş Bankası’nın kredi kampanyasının ne olduğu merak konusu olmayı başardı. Özel bankalar arasında yer alan İş Bankası’nın anında kredi adını verdiği kredi kampanyasının detayları oldukça merak ediliyor. Gelin İş Bankası anında kredi nedir bir göz atalım.

İş Bankası’nın “Anında Kredi” adını verdiği kredi kampanyası da gündeme geldiği andan itibaren gören vatandaşların ilgisini çekmeyi başardı. İş Bankası anında kredi nedir diye soruluyor. Öncelikle anında kredinin ne olduğuna bakalım. Anında Kredi, belirli bir tutara kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı özel faiz oranları ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir ihtiyaç kredisidir. İş Bankası’nın anında kredisi 120.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı karşılayacağının müjdesini veriyor. İş Bankası anında kredi ile 120 bin TL’ye kadar kredi kullanma şansına sahip olacaksınız. Üstelik bu anında krediyi 7/24 istediğiniz yerde, istediğiniz zaman çekmeye ve kullanmaya başlayacaksınız.

7/24 çekip kullanmanıza olanak sağlayan İş Bankası anında kredinin daha pek çok avantajı var. İş Bankası anında krediyi geri öderken de müşterinin isteğine bırakıyor. Bunun ne anlama geldiğini açıklayalım. İş Bankası bu anında krediyi geri öderken müşterilerine ilk taksiti krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra belirleme ve kredinizi eşit taksitler halinde geri ödeme seçeneği sunuyor. Bu sayede krediyi geri ödemede zorluk çekmezsiniz.

İşCep ile 7/24 Kredi Çekme İmkanı Sizi Bekliyor

İş Bankası anında kredi ile dileyen müşteriler kredilerinin ilk taksitini krediyi kullandıkları tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebiliyor. Dileyenler krediyi eşit taksitler halinde geri ödeyebiliyor. İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu 90 güne kadar ödemesiz dönemli anında krediye İşCep veya İnternet Şubesi üzerinden başvurabilirsiniz. Anında kredi başvurusu yapmak ve kullanmak için şubeye gitmenize gerek yok.

İşCep, İnternet Şubesi veya ATM’lerden anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Anında kredi başvurunuzun onaylanması halinde çekmiş olduğunuz kredi tutarı anında İş Bankası’ndaki vadesiz mevduat hesabınıza yatırılır. Anında kredi başvurusu nasıl yapılır diyorsanız;

Anında Kredi başvurusu için;

İşCep uygulamasına girdikten sonra anında kredi başvurusu bölümünden krediler bölümünü seçerek,
İnternet şubesinden başvuru yapacaksanız kredilerim bölümüne gelin ve anında kredi bölümüne gelin,
ATM’den başvuru yapacaksanız daha fazla yazan bölüme tıklayıp anında kredi ve anında ek hesabı seçip adımları takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu