Gündem

Bankalar Sonunda Atağa Kalktı! Tam Tamına 10 Bin TL Kredi Fırsatı! 24 Ay Vadeyle Düşük Faizli 10 Bin TL Krediyi Kaçırmayın!

Bankalar resmen atağa kalktı. Son anda hayata geçirilen kredi, aynı zamanda 24 ay vadeli 10.000 TL’lik kredi fırsatı açıklandı. Ek olarak bu uygulamanın sonucunu dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde hemen öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için son dakika hamlesiyle umut yeşerdi. İhtiyacı olanlara uygun faiz oranlarıyla banka kredisi verilecek. Kredinin maksimum 24 ay vade seçeneği ve maksimum tutarı 10.000 lira olacak. Bankalar, bu kısa vadeli krediler için sık sık yeni kampanya çabaları planlarlar.

Bankalar belirledikleri kurallara uyanlara belirli limitler dahilinde ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi politikalarına uyanlara ihtiyaç kredisi verilecek. Şartların uygun olması durumunda ayın ilk gününden itibaren kredi kullanılabilmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay taksit planı yapılabilmektedir. Müşteriler dilerlerse 24 ay vadeli kredi seçeneklerini de tercih edebilirler. Başvuranlar için en az 1200 kredi puanı gereklidir. Bazı bankalar üst seviyeden işlem görürken bazı bankalar 100 puanın altında işlem görüyor. Banka kaydının kabul edilebilmesi için kredi kullanımının sorunsuz olması gerekmektedir.

Akbank’tan 24 ay Vadeli 10.000 TL Kredi

Akbank kredisi kullanmak istiyorsanız ve bankanızın müşterisiyseniz, işlem yapmak için banka şubesine gitmenize gerek kalmayacak. Kredi başvurusu yapan müşteriler 10.000 lirayı 24 ay vadeli kredi ile anında online olarak kullanabilecekler. Bu özelliği kullanabilmek için internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. Uygulamayı kullanarak giriş yaparak işlemlerinizi tamamlamak için sistemi kullanabilirsiniz.

ING Bank’tan 24 ay Vadeli 10.000 TL Kredi

Başvuru sahiplerine ING Bank tarafından 10.000 Türk Lirası verilmektedir. 4 ay vadeli kredi imkânı sunmaktadır. Başvuru için ing.com.tr adresini ziyaret edin. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra giriş yaparak sonucu hemen öğrenebilirsiniz. Kredi puanınıza bağlı olarak, çekeceğiniz kredi tutarına faiz eklenecektir. Düşük faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız kredi puanınızın 1400 ve üzerinde olması gerekmektedir. Ayrıca yakınlardaki banka şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz. En yakın banka şubesine kimliğinizi götürerek kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu