Gündem

Akbank Mobil uygulaması olanlara Akbank’tan Müjde! Banka Duyurdu, Bu hediyeleri Alabilirsiniz!

Akbank’a ait mobil uygulamasına sahip kişilere sevindirici haber! Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, yılbaşı için verilecek olan hediyeleri belirledi. Yapılan açıklamaya göre; banka yapılacak çekiliş ile 5 adet iPhone 13, Apple Watch, elektrikli scooter, playstation ve goPro verecek.

Yılbaşının yaklaşması ile birlikte birçok banka çeşitli duyuru yapıyor. Duyuru yapan Akbank müşterilerini sevindirecek kampanyayı açıkladı. Yapılan açıklamada 25 kişiye hediye verilecek. Çekilişe katılmak isteyen kişiler, bankanın mobil uygulamasına girerek kampanyalar menüsünde yer alan Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi kampanyasına dâhil olması gerekiyor.

Kampanya noter huzurunda gerçekleştirilerek 25 talihli kişiye her biri 5 adet olan çeşitli hediyeler verilecek. İphone, Apple Watch, scooter, playstatino ve gPro ürünlerinin her birinden 5 adet çekilişi ile verilecek.

Kampanya bankanın kredi kartı veya kart sahibi olan bireysel müşterileri kapsıyor. Ticari ve kurumsal müşteriler kampanya kapsamına dâhil değil. Kampanya katılım sadece 3 çekiliş hakkı ile sınırlı. Kampanyada ilk çekiliş mobil uygulama alanında yer alan kampanyaya katılım sağlayan müşteriler için yapılacak. İkinci çekiliş hesabından veya kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatı verenler için gerçekleştirilecek. Son çekiliş ise banka ATM’lerinden Aralık ayı boyunca minimum bir kez QR ile vadesiz hesaptan para çeken müşteriler için olacaktır.

Akbank Mobil uygulama için yapılacak olan kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin vereceği eksik bilgilerden dolayı çekiliş hakkı verilmeyecektir. Banka tarafından sağlanan kredilerde yasal takibe düşenler kampanya dışı kabul edilecek. Kampanyaya dâhil olmak için 18 yaş sınırının aşılmış olması gerekir. 18 yaşın altında olanlar kampanyaya dâhil olamazlar. Kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyelere konu olan eşyalar veya hizmetin bedeli içinde yer alan her türlü vergiler ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Akbank üzerinden gerçekleştirilen kampanyada koşullar üzerinde değişiklik yapma hakkı bankaya aittir. Milli Piyango İdaresi tarafından 07.12.2022 tarih ve E-24951361-255.01.02-28414 sayılı izin ile banka tarafından düzenlenmektedir.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu