Genel

Instagram Öne Çıkanlarını Kim Görüntülüyor? Nasıl Öğrenebilirim?

Instagram öne çıkanlara kimin baktığını nasıl anlarsınız?

Milyarlarca kullanıcısı olan Instagram, şüphesiz dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından biridir. Sosyal medya mecrasında asla popülerliğini kaybetmiyor. Instagram kullanıcıları inanılmaz miktarda resim, video ve doğrudan mesaj gönderiyor. Hikaye formatı sosyal medya alanında yeni fetihler yapmaya devam etti. Peki bu öne çıkanlara kimin baktığını nasıl anlarsınız?

Öne Çıkanlar, hikayenizin varsayılan 24 saatlik kullanım süresi dolduktan sonra saklamaya karar verdiğiniz bir parçasıdır. Öne çıkanlar, oluşturulduktan sonra siz onları silene kadar profilinizde görünür. Öne çıkanlar hikayeler olmadan çalışamaz. Öne çıkanlar olarak kaydetmeden önce hikayeler oluşturmanız gerekir.
Öne Çıkanlar özelliği, Instagram’ın hikayelerinizi bir arşive koymasına olanak tanır. Bu arşiv işlevini açmak, Öne Çıkanlar’ı kullanmanın bir ön koşuludur. Öne Çıkanlar için birçok potansiyel kullanım vardır. Geçmişteki en popüler hikayelerinizi veya belki de hak ettikleri kadar çok görüş almayan hikayelerinizi geliştirmek için Öne Çıkanlar listenizi kullanabilirsiniz. Instagram’da iş yapan kişiler, ürün ve hizmetlerin reklamını yapmak için Öne Çıkanlar’ı kalıcı bir yer olarak kullanabilir.

Arşiv Özelliğini Aktifleştirme

-Profil sayfanızdan ‘Menü’ simgesine dokunun.
-‘Ayarlar’a dokunun
-“Gizlilik” e ve ardından “Hikaye” ye dokunun.
-“Arşive Kaydet” seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu