YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Yaşanan bu süreç de herkes kaybeder ama ERDOĞAN kaybetmez
18 Haziran 2015 16:23

13 yıldır seçimlerin tamamını kazanan ve tekrar birinci parti olan AK PARTİ ve ERDOĞAN bu seçimlerde mağlup mu oldu?

Yok, ülkemizde deprem yaşanmaktaymış.

Yok, Erdoğan haricinde herkes kazanmış.

Yok, 90 yıldır iktidar olamayan 12 yıllık iktidarı bırakın devirmeyi bir de oy kaybeden CHP birinciymiş.

İki kere baraj altında kalan vizyonunu ve misyonunu unutan ve dahi 13 yıldır 80 milletvekilinden fazla çıkaramayan MHP başarılıymış.

Özünde ne olduğunu herkesin bildiği fakat demokrasi gereği seçilmelerini saygıyla karşıladığımız çok başkanlı HDP'nin barajı yıkması iktidar olmayla eşmiş

Siz söylemiyor muydunuz

Genelkurmay emrinde

Emniyet emrinde

Yargı emrinde

Bankalar emrinde

Basın ve yayın kuruluşları emrinde

Merkez Bankası emrinde

İstihbarat emrinde

Gizli teşkilatlar emrinde

Hasılı velkelam devlet emrinde, diyen siz değil miydiniz?

Eee ne oldu da bunlar son buldu.

Bizler de diyoruz ki

En büyük seçmen kitlesi peşinde

Dünya ne kadar mazlum halk varsa peşinde

Ümmet peşinde, millet peşinde

Ve siz dönüp bize diyorsunuz ki ERDOĞAN kaybetti

Biz de çok rahat bir şekilde diyoruz ki hayır TAYYİP ERDOĞAN bir kez daha kazandı.

 “ demokrasi işliyor” mesajını verdirdiği HDP

 Elini kolunu bağladığı CHP

Kendine gelmeye çalışan MHP

ERDOĞAN değil bir taşla 2 kuş vurmak, sürüyü avladı.

Nasıl mı işte böyle;

Ülke ekonomisinin daha istikrarlı olması için şer cephe her zamankinin tersine olumlu yönde çalışacak.

HDP meclise barajı aşarak girdi diye eski terörist tavrını açıkça sergileyemeyecek. PKK silah bırakmaya artık daha yakın duracak. Terör eylemleri bölge halkı tarafında kabul görmeyecek.  Demirtaş uslu ve akıllı çocuk Selocan, rolünü oynamaya devam edecek.

Barajı yıktık iktidarı salladık diye sevinç naraları atan HDP’nin de nasıl o barajın altında kalacağını hep birlikte göreceğiz.

Devlet Bahçeli muhalefet olmayı baştan kabul etti, ana muhalefet olmayı ödül bildi.  MHP teşkilatlarına birkaç bakanlık verildi mi tamamdır. Bu arada genç ülkücüler daha ne kadar dayanır bilemem, ayaklanmaları an meselesidir.

Kılıçdaroğlu bildiğiniz gibi iç güveysinden hallice, ana hedefi CHP’yi bitirmek. Tali hedefi batırabileceği kadar kurum batırmak. (başarabilirse devleti de batırmak) Plansız projesiz baronik rüzgarlara göre uçuşan bir adam. Boş konuşmayı ve saçmalamayı bir erdem sayan ve bunlara da herkesin inandığını sanan birinden Başbakan mı olur.

Tüm bunlar CHP kitlesi tarafından çok iyi bilinmekte fakat alternatifleri olmadığı için, doğrusu sunulmadığı için ne yapacaklarını bilemeden ööylece bakıyorlar CHP TRENİNE.

CHP’nin başına bırakın bir şeyleri getirmeyi öylece kendi haline bile bıraksanız %25 alır. Yani anlamıyorum CHP teşkilatları ve seçmeni böylesine ağır bir bagajı hala ne diye taşır.

%25 oyu zar zor alan, partimin oyunda düşme olursa istifa ederim deyip çark eden, aklı evvel şimdi aklımızla alay edercesine %60 ın dediği olur diyor. Böyle bir kişi hem kendi teşkilatlarına hem ülkeye zuldür zul.

Şimdi siz bize hala Erdoğan’ın kaybettiğini mi söylüyorsunuz?

Yaşanan bu süreç de herkes kaybeder ama ERDOGAN kaybetmez.

Diriliş Ertuğrul dizisini izlemiyorsanız İZLEYİN, İZLETTİRİN! Eskiden Kurtlar Vadisi’nde verilen mesajlar şimdi Diriliş Ertuğrul dizisinde daha açık bir anlatımla veriliyor.

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // 35izmir
Başkanım vur gözüne gözüne...
01 Temmuz 2015 18:38
 // Ali Osman HELVACI.
Ağzınıza ve yüreğimize sağlık.PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR SENİN YANINDA YIZ EYYYYY DUNYA LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEY.ALLAH cc SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.ALLAH cc RAZİ ve YARDIMCIN OLSUN.SENİ NAZARDAN KAZADAN BELADAN,KÖTÜLERDEN VE KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN.....
22 Haziran 2015 08:41
 // kadir cebeci
Önünd ki ışığa sırtfını dönen karanlıkta kalır, SırSırtını dönen ler belli ve karanlıkta kalmaya mahkumlar murat bey.şahı hocam DİRİLİŞ ertuğrul devam EDECEKMİ?bir bilginiz varmı???...
21 Haziran 2015 02:07