YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Türkiye Cumhuriyeti Devletini yerli ve milli bir hükümet yönetiyor
01 Nisan 2016 09:15

ABD Suriye'de Kürtler için özerk bölge istemiyormuş.

ABD kürtler için özerk bölge açıklaması yaptı; ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, basın açıklamasında ‘’Kürtler için özerk bölge istemiyoruz’’ dedi.

Bu durumda PYD soracak; "Biz bu haltı niye yedik ?"

PKK ve YPG dediğiniz örgütler ABD, Rusya, NATO adına Türkiye ile savaşan lejyoner örgütlerdir.

Cumhuriyet tarihinin en büyük ulusal ve dünya tarihinin en büyük küresel tatbikatları yapılırken ABD ve yoldaşları çıkış yolları arıyor. Lakin tüm yolları tıkalı, bu çırpınışlar nafile.

NATO’dan çıkalım. NATO bizi korumuyor, aksine gizlice bize karşı savaşıyor

Türkiye’nin ABD-NATO-BATI ekseninden çıkmasından çok büyük bir rahatsızlık duyan ve Türkiye’yi ABD-AB çizgisinde tutma misyonunu, gönüllü veya ücretli olarak sürdüren yerli işbirlikçiler, bu çabalarınız nafile, dönüş yok artık geriye

Türkiye NATO dan ayrıldığında bir Haçlı ordusu oldukları yalın bir gerçeklik olarak ortaya çıkacaktır . Türkiye, 1952’de NATO ya bir Haçlı ordusu olduğu gerçeğini kamufle etmek için alındı.

Rusya, ABD, NATO ile savaş Suriye’de sürüyor. Türkiye hala nasıl NATO da kalıyor.

Terörle mücadele durmayacak

Ülkemizin attığı adımlar en çok ABD tarafından takip ediliyor. neredeyse tüm ülke yönetimini Türkiye'ye gönderecekler.

ABD gizleme gereği bile duymadan PYD'nin silahlı kolu olan YPG'ye tonlarca silah yardımı yapıyor. O silahlar da Türkiye'den çıkıyor. ABD yapımı İnsansız Hava Aracı nın demonte bir şekilde Silopi'de çıkması ABD-PKK-PYD işbirliğinin en belirgin göstergesi.

Terörle mücadele başladığında, ‘Bu Saray’ın, AK Parti’nin savaşıdır seçimlerde başarılı olmak için operasyon yaptı’’ diyenler. 1 Kasım seçimlerinden sonra ‘Devlet AK Parti’yi ele geçirdi, AK Parti istemeden sürüklenerek operasyon yapıyor’ . ‘Ordu, adeta gizli bir şekilde darbe yaptı, yönetime el koydu’ diyorlar.

Terörle mücadeleyi Türkiye Cumhuriyeti Devletinin hükümeti yönetiyor. Kararlar tamamıyla siyasi iradenin emriyle alınıyor ve uygulanıyor.

Öz Yönetim ve buna bağlı örgüte karşı yürütülen savaş çok iyi planlanmış bir stratejidir.

İşte gerekçelerimiz;

1) Halk ile örgüt birbirinden özenle ayrıştırıldı.

2) Ayrıştırılmakla kalmayıp örgüt halka yabancılaştırıldı.

3) Örgütün ve türevlerinin haçlı-siyonist Emperyalistlerin aracı olduğu ayan beyan ortaya döküldü.

4) Türk ve Kürt Halkı birlikte yaşama iradesini fiilen ortaya koydu.

5) Siyasi olarak “Çözüm Süreci” Kürt halkını yeniden kazanmak ve örgütün etkisinden çıkarmaktı, bu başarıldı ve etkileri hemen görülmeye başladı.

6) Örgüt ve arkasındaki küresel güç dar alana çekilerek hem militan hem de silah bakımından imhası kolaylaştı.

7) Örgüt ve arkasındaki küresel güç çok büyük zayiat verdi. Ağır hasara uğratılan örgüt ve militanlarının psikolojisi çökertildi.

8) YPG ve bilumum harf kalabalığı örgütlerinde benzer operasyona maruz kalması ile içeride ve dışarıda “Kantonlar Kurma” hülyası boşa çıkarıldı.

9) Son olarak da hayalleri yok edilen örgüt ideolojik cazibesi kalmayacağı için çökmeye mahkum olacaktır. (bu gelen çatırtılar o çöküşün sesleridir.)

MİHRAÇ URAL ÖLDÜRÜLDÜ !!!

Mihraç Ural denen hain it, Rusların Türkmendağı'nı bombaladığı sırada telsizden Suriye'deki Türkmenlere "Kadınlarınızı sakın Türkiye'ye kaçırmayın, Rus votkaları ile evlerinize geliyoruz" diye anons geçiyordu.

Mihrac Ural bir yıl imam hatipte okumuş ve Alacabayır köyünde altı ay geçici imamlık bile yapmış bir şerefsizdir.

Mihraç Ural Antakyalı bir Türkmen alevisidir.

Arap kökenli bilinir ama değildir.

1973 yılında üniversite okurken thko isimli sol örgüte girmiş daha sonra örgüt ikiye ayrılmış ve acilciler olarak bunlar ayrılmış ve lider olmuştur.

Acilciler de bitince Suriye'ye sığınmış ve Oray'a köpek olmuştur.

Bir hatırlatma

Geçtiğimiz günlerde Başbakanlık Ofisi'nde Başbakan Ahmet Davutoğlu, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Usame Nuceyfi ile sürpriz bir şekilde basına kapalı olarak yaklaşık 45 dakika görüştü.

Bir müjde

Eylül ayı içinde Türkiye olarak kendi bulut çözümümüzü kullanıma açacağız.

Bir İş ilamı

20 bin siber güvenlik uzmanı aranıyor.

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // murat kenanoğlu
Hayırlı cumalar murat bey...
01 Nisan 2016 14:29