YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Tarih yeniden yazılıyor, hizayı bozan dışarıda kalır ona göre
10 Nisan 2015 10:26

Türkiye 30 Ekim 2014 itibariyle tarihi bir dönüşüme imza attı. Bu tarih itibariyle Türkiye artık farklı bir yönetim ve farklı bir anlayış ile yol alacak. Güvenlik, ekonomi, siyaset ve kamu düzeni artık bu yeni anlayışla yönetilecektir.

30 Ekim günü sokağa çağrılan Kürt vatandaşlarımızın bu çağrıya rağbet etmemesi bu anlayıştan kaynaklanmıştır. Devletimiz dünyadaki tüm İslam düşmanlarının hedefindedir ve karargâh ülke olarak görülmektedir. Yalnız tüm İslam düşmanları şu unutmamalıdır ki, Yeni Türkiye’nin bu ve buna benzer taarruzları püskürtebilecek her türlü stratejik ve eylemsel gücü fazlasıyla mevcuttur.

Güçlü Devlet uhdesindeki yetkileri kimseye devir etmez, edemez. Ne gerekiyorsa kendisi yapar. Onun içinde güçlü ülkeleri güçlü başkanlar yönetir. Şu an Hükümetin ve devletin başı başbakandır.

Bu işin şakası yok, tarih yeniden yazılıyor

TÜRKİYE'DE bundan sonra ne kriz olur ne de darbe. Olsa olsa cılız teşebbüsler olur o kadar. Yeni Ankara bu saatten sonra zerre miskal bu tip saldırılara izin vermez. Bunlara teşebbüs edenler ya da gaflet ve dalalete kapılarak göz yumanlar siyaset ve dünya tarihinden silinir giderler. Esameleri okunmaz, iyi biline.

Bu işin şakası yok, tarih yeniden yazılıyor. İslam âlemi ve bölgemiz Yeni Türkiye’ye göre yeniden hizaya giriyor. DİKKAAT !!! Hizayı bozan dışarıda kalır ona göre. Dışarıda kalanı da aç kurtlar kapar.

Armagedon hayaliyle yanıp tutuşan Tapınakçılar

Dünya kan gölü olmaya doğru büyük hızla ilerliyor. Büyük savaş geldi kapıya dayandı. Devlet hazırda, millet hazır mı? Tüm kirli oyunlar ve hesapların sonu Türkiye'ye çıkıyor. Kirli oyunların başı üst akıl, kıçı bilumum yerli uşaklar.

Armagedon hayaliyle yanıp tutuşan Tapınakçılar 1.7 trilyon dolarlık savaş bütçesi hazırlıyor. Her zaman ki gibi insani kayıplar pek de umurlarında değil.  Parasal maliyeti düşünüyorlar. Paralarına kıydıkları an tüm insanlığa kıydıkları gün olacaktır.

IRAK 3, SURİYE 2, LİBYA 2 ye fiilen Haçlı-Siyonist-Şii ittifakı tarafından bölündü.  Bu şer ittifak İslam ülkelerini tekrar kabile devletleri haline getirmeye çalışıyor. Şer ittifakın Suriye’de oluşturduğu otorite boşluğu Türkiye zarar vermek içindi ama işler tersine dönmeye başladı. Son zamanlarda hep olduğu gibi, ördükleri fitne çorabı yine başlarına geçiyor.( Ordu ülkemizin menfaatleri doğrultusunda Suriye de operasyonlar yapıyor. Diğer ülkelerde olduğu gibi )                      

MEDENIYETLER ÇATIŞMASI başladı, zulümden ve ölümde bıkan milyonlarca Müslüman genç KOAŞİ kardeşler olmaya hazır. Üçüncü dünya savaşı resmen başladı ve bir kanlı cephe daha eklendi AVRUPA.( İngiltere, Almanya, Fransa)

Rabbim yardımcımız olsun! 

Son bir yıla koca bir yüzyıl

Yukarıda saydığımız ve sayamadığımız onlarca sebep den dolayı diyoruz ki; DİKKAT!! Neyin nerden patlayacağı belli olmaz, nerden nasıl vuracaklarını tahmin etmek çok güç. Her an her şey olabilir. Bu yıla(2015) çok ama çok dikkat. Önümüzdeki yüzyıl bu sene belirlenecek. Son bir yıla koca bir yüzyıl.

Ya BÜYÜK BİR ANADOLU DEVLETİ OLACAĞIZ ya da paramparça. Ya güçlü mürevveh bir devlet olacağız ya da yok olacağız. Ya çocuklarımız dünya liderleri yağacağız ya da küresel baronlara kurban edeceğiz. Tercih bizlerin. Devletimizin kıymetini bilelim.

Sözün özü, 94 yıl önce kayıp ettiğimiz tüm değerleri geri kazanıp, iki milyon km kare coğrafya ya ve 250 milyon nüfusa sahip, haritası Osmanlıdan daha büyük büyük Anadolu devleti yani bir dünya ülkesi olmak milletimizin kaderi. Ve tüm bunları 2023'e kadar yapmak zorundayız. Zaman daraldı.

Son nokta

Dünya İslam’ın Muzaffer olacağı yeni bir geleceğe doğru hızla yol almaktadır. Kaderi ilahiye karşı koymak anlamsızdır. Allah nurunu tamamlayacaktır ama bizle, ama bizsiz. 

Yüce Allah’ın son kelamı Kur'an'daki ayetlerin ışığında "Ümitvar olunuz, şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür seda İslamın sedası olacaktır." Dememiş miydi Üstad Bediüzzaman Said Nursi . Hakiki nurcular bunu çok iyi bilir.

Onlar mı onlar çakma bile değiller, bildiğin HAİN. Adı ne okunursa okunsun ümmete ve millete ihanet ettiler. Şeytanın ve zalimin yanında yer aldılar. CEHENNEMİ KAZANDILAR. Bu dünyada da öteki dünyada da iki elimiz yakalarında. Öyle ucuz kurtulamayacaklar. Bu hesap öyle ya da böyle ödenecek.

BU KADAR HAİNİN VE DÜŞMANIN OLDUĞU BİR DÜNYA DA. YÜCE RABBİM ÜMMETİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. 

 

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
16:35
 // yılmaz
Rabbim tuzak kuranların tuzaklarını başlarına geçirsin ümmeye bir diri olmayı nasip etsin.kafirler istemesede Allah nurunu tsmsmlayacaktır....
10 Nisan 2015 16:35
12:49
 // osman kayacan
Siyonistler bu dar zaman penceresinde su an planlari 16 yil gecikme yasamistir. Köseye sikistikca bunlar Dais'e Ukrayna'dan nükleer baslik bile temin ederler!...
10 Nisan 2015 12:49