YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Seçimden sonra yazacaktım bekleyemedim, kimse kızmasın
25 Mayıs 2015 09:00

Necip Türk milleti, genlerinde var olan, basireti ve ağırbaşlılığı her seçimde olduğu gibi bu genel seçimlerde de dosta düşmana apaçık gösterdi.​

Büyük Anadolu Devletinin son evresi

Son üç seçim ve özellikle bu genel seçimde elde edilen zaferler silsilesi ile 94 yıl önce tüm kayıp ettiklerimizi yeniden kazanıp, iki milyon metre kare toprağa, iki yüz elli milyon nüfusa sahip büyük bir dünya ülkesi olma yolunda en son ve en önemli adımımız attık.

DEVLET-İ ALİ OSMANLI‘dan bu yana ilk defa, İslam coğrafyasında ve bölgemizde ortaya çıkan tüm gelişmeler Türkiye’nin geleceğinin ne kadar mükemmel olduğunu gösteriyor. Türkiye olması gereken yerine doğal konumuna tüm İslam ve Türk coğrafyasının, Orta Asya’nın, Orta Doğu’nun, Balkanlar’ın, Kuzey Afrika’nın, Arap yarım adasının lideri, BÜYÜK ANADOLU DEVLETİ olmaya doğru hızla ilerliyor.

Oyumuzu müslümanlığın ve insanlığın kurtuluşuna verdik

30 Mart yerel seçimleri, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve son genel seçimlerde kullandığımız her oy İslam dünyasının varoluşuna ya da yok oluşuna neden olacak nitelikteydi. Tüm islam dünyası bu seçimlerden çıkacak müsbet sonucu büyük bir ümitle beklemekteydi. Batı'ya karşı seçim bazlı ilk başkaldırı 30 mart yerel seçimleriyle başladı genel seçimle taçlandı.

Mısır'da idama mahkum olan müslüman kardeşler yöneticileri, Suriye, Afganıstan, Irak, Libya, Pakistan, Myanmar, Sudan, Somali, Orta Afrıka'daki tüm müslümanların ve tüm ezilmiş halkların umudu ülkemizde ki bu seçimlerdi. Oyumuzu sırf AK PARTİ'ye değil İslam dünyasının ve tüm sömürülen insanların geleceğine, müslümanlığın ve insanlığın kurtuluşuna verdik. Türk halkı çok iyi düşündü. Olaylara ideolojik bakmadı.

Kaybedenler

Türk milleti inançlarına ve devletine sahip çıktı. Yeter söz milletindir dedi. Yeni Türkiye kazandı. Eski Türkiye ve ona dair ne varsa; ABD neoconları, Yahudi lobisi, İsrail, AB’nin İslamofobik ve Türkiye fobik kesimleri, sömürgeciler, mandacılar, vesayetçiler, işbirlikçiler, darbeciler, küresel hegemonyacılar, Pensilvanya ve içerideki uzantısı paralel yapı, gafiller, hainler, fitneciler kaybettiler.

Siyaseten başta CHP olmak üzere, MHP ve HDP de seçimlerin kaybedenleri arasında. Montaj, dublaj, şantaj, ahlak dışı, kayıt dışı, demokrasi dışı siyasete bel bağlayanlar kaybettiler. Millet herkese dersini verdi. Eski Türkiye ve statükocular çok ağır bir darbe aldılar. Daha da bellerini doğrultamazlar. Onlar da bunun çok iyi farkındalar. Onun için kuduz aşısı aramaktalar ama nafile kendilerine uygun bir aşı bulamazlar.

Kazananlar

Yeni Türkiye, ümmet, millet, İslam Dünyası, istikrar, değişim iradesi, yeni devlet, demokrasi, sivil siyaset, halk iradesi, çözüm süreci kazandı. Bu sadece Erdoğan’ın ve AK Parti’nin zaferi değildir. Sömürgeci, hegemonyacı ve emperyalist küresel güçlere karşı Türkiye’nin ve İslam Dünyası’nın bağımsızlık mücadelesinin bir zafer halkasıdır.

Yaşadığımız bu tüm seçimler üzerinden yaşanan mücadelelerin en önemli noktası eski Türkiye ile yeni Türkiye arasindaki mücadeleydi. Kazanan da yeni Türkiye ve yeni Ankara oldu. Ümmete ve millet hayırlı olsun.

Bu yazdıklarımın özgüven patlamasıyla la bir alakası yok. Milletimin ferasetine ve basiretine olan inancımla, Yüce Allahın kitabına ve Resulunun hadislerinde ki beyanatlarına tereddütsüz imanımla alakası var.

Bu yazı boşa olmayacak, yüzümde kara çıkamayacak. Bu yazılanlarda diğerleri de tamı tamamına yaşanacak. Bu ali millet kendisine tevdi edilen bu son görevi layıkı ile yapacak. Ne ümmet ne de millet daha fazla mahsun kalmayacak.

ÇÜNKÜ,

          ALLAHIN VAADİ VAR NURUNU TAMAMLAYACAK

                                                                              Amenna ve sadekna

Dünya yeniden dizayn ediliyor, yeni bir dünya savaşı adı konulmadan yaşanıyor, her şey ama her şey yeniden şekilleniyorken, bu kadar yeniye eski Türkiye'yi ve değerlerini temsil edenler, bu milletin başına asla gelemezdi, gelemedi de. (UMRAN HAN)

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // kadir
Taşlar yerine oturuyor,tüm engellemelere rağmen OSMANLININ DİRİLİŞİ GERÇEKLEŞECEK İNŞAALLAH...
27 Mayıs 2015 13:12