YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Rehavete kapılamayız diye defalarca uyardık ama kapıldık
12 Haziran 2015 09:25

Müslümanlarla, Haçlı zihniyeti taşıyan güçler arasındaki savaş, hiçbir zaman bitmeyecek daha da şiddetlenerek devam edecek. O nedenle saldırılar ve darbe girişimleri atlatıldı diye rehavete kapılamayız diye defalarca uyardık ama kapıldık.

Irak'da, Suriye'de, Mısır'da dünyanın pek çok farklı coğrafyasında milyonlarca Müslümanı kadın, erkek, çocuk demeden katleden, işkence yapan, ırzlarına geçen, akla gelebilecek her türlü vahşeti yapan, HAÇLI BATI'ya ve SİYONİST İSRAİL'e bırakın beddua etmeyi yıllardır tek kelime söz söylemeye cesaret edemeyen EBU RİGAL ve aveneleri, üst akıllarından aldıkları talimatlarla Türkiye’ye meydan okuyup, fütursuzca saldırmaya devam ediyorken, rehavet e kapılamayız diye defalarca uyardık ama kapıldık.

Onun adaklık ruhsuzları da bu karanlık işleri hiç sormadan, sorgulamadan, Türk devletine ve milletine karşı yapılan alçakça saldırı emrine ses çıkarmadan itaat ediyorken, rehavete kapılamayız diye defalarca uyardık ama kapıldık.

Sözüm ona demokrasi ve özgürlük adına meşru hükümete saldıran uluslararası ŞER CEPHE, bu ülke sevdalılarına da aynı ahlaksız saldırılarda bulunuyor. VE ŞER CEPHENİN yerli görünümlü uşakları sahtekârca, korkakça, en sinsi yöntemlerle ihanetin ve takiyenin en dik alasını yapıyorlarken,  rehavete kapılamayız diye defalarca uyardık ama kapıldık.

Her ne kadar buraya kadar, bundan sonra kendileri ve iş birlikçileri daha fazla gizlenemeyecekler. Ümmet ve millet düşmanı dış güçler adına yaptıkları algı operasyonları ve psikolojik harp taktikleri tutmadı, tutmayacak desek de, rehavete kapılamayız diye defalarca uyardık ama kapıldık.

EBU RİGAL ve ŞER CEPHE ERDOĞANI' Lahey’e göndermek için bu kadar çaba harcarken oylarımıza, sandıklarımıza ve DEVLET BAŞKANIMIZA sahip çıkamadık rehavete kapıldık.

İŞTE SİZE ERDOĞAN'I LAHEYE GÖTÜRECEK KABARIK SUÇ DOSYASINDAN KISA BİR BÖLÜM

•Erdoğan ŞER CEPHE'nin Asırlık Kahpe Statükosunu bitirdi. Küresel adil düzenin temellerini attı.

•Erdoğan beş sente muhtaç hazineyi ağzına kadar doldurdu. IMF'ye borç verir hale getirdi.

•Erdoğan ülkenin refah seviyesini artırdı. Sefaleti ve soygunu durdu.

•Erdoğan altmış bin insanın ölümüne yol açan Kürt sorununa neşter vurdu. Çözüm Süreci'ni başlattı. Kardeş kanının dökülmesini bitirdi.

•Erdoğan Müslüman kadına Müslümanca yaşama özgürlüğü sağladı. Bitmez denilen başörtüsü sorunun bitirdi.

•Erdoğan imam hatipleri yeniden diriltti. Dindar neslin önünü açtı.

•Erdoğan Kur'an ve siyer derslerini tüm okullara koydu. Osmanlıca'yı yüceltti.

• İslam birliğinin tekrar sağlanabileceğini gösterdi. İslam dünyasına yeniden dirilişi için, rehber oldu.

•Erdoğan bölgemizin, Ortadoğu'nun ve Filistin'in kangren olmuş sorunlarına çözüm adına umut oldu.

•Erdoğan ezilen zulmedilen hakir görülen Anadolu insanına yeniden kişilik kazandırarak hak ettiği yere oturttu.  Sistemin zorunlu hizmetkârı olmaktan kurtardı.

• Eski Türkiye’yi ve çarpık anlayışını yıktı, yeni Türkiye’yi dillendirip yeşertti.

• Ey Müslüman Anadolu insanı tüm bunlara rağmen ERDOĞANIN Lahey'e göndermek isteyen ŞER CEPHEYE hala fırsat tanıyacakmısın?

TANIMA

ne fırsat tanı, ne izin ver,

Allah muhafaza gaflete düşersen eğer

Allah bunun hesabını sorar.

Vallahi de sorar,

Billahi de sorar,

Tallahi de sorar;

BİZDEN SÖYLEMESİ!

 

Ümmet ve millet için varız

Nereye sığınacak evlatlarımız

ANADOLU tek vatanımız

Asla rehavete kapılamayız,

Yuvamıza sahip çıkmalıyız.

                                       HAMMADUN

 

Yazarın Önceki Yazıları
15 Temmuzda İlk üç günün samimiyeti ve havası bir başkaydı 07.10.2016İşler siyasette başka, sahada başka yürüyor; ABD batıyor 23.09.2016Şimdi her şey yeni başlıyor saflar netleşiyor 25.08.2016Müslüman olmanıza gerek yok. Sonuçta hepimiz cennete gireceğiz 16.08.2016La galibe İllallah 05.08.2016Demokrasi görünümlü azınlık diktatörlüğü 22.06.2016İslam’a meydan okuyan seküler Kürtler ve Beyaz Türkler yok olacaklar 28.05.2016İdamına saatler kala Nizami'nin bize mektubu 17.05.2016Tesettürsüz örtünenler 09.05.2016Dinler arası diyalog mu, dinden çıkarma mı? 29.04.2016İslam İttifakı'nın sonuçları ve bir medya grubu 21.04.2016İslam Ordusu'ndan dünyaya mesaj var 13.04.2016Ey insanlık yeni Dünya Savaşına hazırlıklı olun çünkü başladı 06.04.2016Türkiye Cumhuriyeti Devletini yerli ve milli bir hükümet yönetiyor 01.04.2016Ankara saldırısında yaşanan bir menkıbe ve bir dua 24.03.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // kadir cebeci
Amin inşaallah ecmaiyn...
13 Haziran 2015 17:52
 // kadir cebeci
Gecenin en karanlık vaktinde şafak söker,ve şu an şafak sökülmesi vaktidir,dik dur ümmet RABBİMİZ BİZİMLE...
13 Haziran 2015 14:43
 // Yurdanur Birdesen Dedebey Algüvercin
Bütün Türkiye vatandaşlarının , milletimizin bu uyanış ve şûûr içinde ferâsetli olmasını dilerim Yûce Âllâh'dan .Âmîn Ecmâîn....
12 Haziran 2015 16:46