YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
PKK-YPG-PYD ile İRAN'ın haçlı batı-İsrail işbirliği ve IŞİD
26 Şubat 2016 14:01

PKK-YPG-PYD, Paralel ve DHKP-C, Haçlı Batı'nın yeni Türkiye’ye karşı yürüttüğü aşağılık savaşın unsurlarıdır. Devletimiz bu kirli savaş karşısında milletinin onurunu savunmaktadır. 

Haçlı batının başat aktörü ABD, kara gücü olan YPG’yi Suriye’de üretti, eğitti, donattı ve yönetiyor. PKK-YPG birer Kürt örgütü değil haçlı batının ve ABD’nin Türkiye ve Suriye’deki silahlı gücüdür. Dolayısıyla da Türkiye’nin obüslerle vurduğu PYD görünümünde ki ABD’nin kara gücüdür.  Yoldaşları Rusya ise ABD’nin askeri gücü YPG’yi hava gücü olarak havadan korumaktadır.

Türk ordusu Musul'a intikal ederken, eylem yapmak için hazırlık yapan YPG teröristlerine karşı operasyon yapıldığında, 64 PKK-YPG militanı öldürüldü. Bu 64 YPG'linin dokuzunun boynunda İsrail Yahudiliğinin sembolü 6 köşeli Davut Yıldızı simgesi çıktı. Bir o kadarından daha fazlasında ise haç pek tabii ki. (Konuyu bilenler hiç şaşırmadı.)

İran’ın konumu

İran ise düne kadar büyük şeytan dediği ABD ye küçük şeytanlık yapıyor ve ABD nin kara gücü ile yan yana, omuz omuza Müslümanlarla savaşıyor. Bu terim eksik kaldı Müslümanları katlediyor. (İran’ın bir hiç uğruna Suriye’de telef ettiği general sayısı 25’e yükseldi.)

İran rejimi 1.7 milyarlık İslam dünyasında hükmü ve etkinliği; başka bölgelerdeki Şii unsurları da eklersek 200 milyon civarında bir Şii nufüsa tekabül eder. Geride 1.5 milyar Müslüman nüfus var. Ki, daha siyasi ve ekonomik ağırlıktan bahsetmiyoruz.

İran içerisindeki diğer unsurlar dahil olmak üzere bir sürü dini ve etnik unsur var. Bunlar haçlı siyonist ittifakını mı? Türkiye'yi mi destekleyecekler? ( İranlı Şiiler kullanılmaktan kısa sürede kurtulacak ya da kurtarılacaktır.)

IŞİD son bir yılda yüz bin arttı

Yetmiş ülke, iki senedir koalisyon kurmuş IŞİD ile savaşıyor bahanesiyle habire Müslümanlara vuruyor. IŞİD'e bir şey yaptıkları yok, ya yapmak istiyorlar ama beceremiyorlar, ya da kendi eserleri olan bir yapıyı niye yakıp yıksınlar ki. (Hangisi akla daha yatkın) Haçlı batının sürdürmeye çalıştığı bu savaş biçimiyle IŞİD ile başa çıkması olası değil. Öyle bir niyetleri de yok zaten.

Güya savaştıkları IŞİD'in geçen sene 30 bin silahlı militanı varken bugün 140 bin civarında silahlı militanı oldu. IŞİD'ı bir sene daha böyle bombalamaya devam ederlerse, IŞİD'ın militan sayısı muhtemelen bu yılın sonun da 400 bine çıkar.

Bu arada şu iyi bilinsin ki, haçlı batı ve siyonistler asla IŞİD'i bombalamadılar, bombalayamazlar, bombalamayacaklar. Çünkü hedeflerinde ümmetin masum ve mazlum evlatları var. Dertleri terör değil İslam’ın yükselişi.

IŞİD bugün Suriye’nin % 40’ına, Irak’ın da % 30’una hükmediyor. Daha 10 sene önce kurulmuş bir örgütü, yetmiş devletin ordusuyla yenemeyen haçlılar ve siyonistler, yeni küresel güç Türkiye ile mertçe savaşmayı göze alamaz, kalleşçe savaşırlar. Zaten biz millet olarak ses çıkarmadığımız için yıllardır ümmetle kalleşçe savaşıyor bu alçaklar.

Yeni Türkiye’nin küresel bir güç olduğunu, hain haşhaşiler, gözü dönmüş devrimciler, ahmak ulusalcılar ve bilumum yerli görünümlü yabancı unsurlar hariç, tüm dünya tasdik ve kabul ediyor.

2003 yılından itibaren yeni Ankara ABD’den ve NATO’dan farklı bir yol haritası kurguluyor ve uyguluyor.

NATO Genel Sekreteri: "Türkiye'nin müdahalesi ile ABD ve NATO'nun Suriye politikası çöktü”
Rusya açıkladı: “Türkiye sınırına yakın bir havaalanı kurmayacağız.”

Cenevre’de masa kurulmuyor.

Başika’da Türk askeri kalmaya devam ediyor.

Uluslararası güç hazır,  “İslam Ordusu ve Turan ordusu”.

“Amerika’dan nefret ediyorum. Avrupa’dan nefret ediyorum. Ama hepsinden önce Amerika’nın vicdanından medet uman Müslümanlardan nefret ediyorum.”( şehid Seyyid Kutub)

Ve yine efendimize (sas) göre “Herkes sevdiğiyle beraber diriltilecektir.”

Şafak vaktidir bu ey yiğidim
Bu şanlı diriliş senin, benim
Kızıl Elma’dır bu ey yiğidim
Bu şanlı diriliş Milletin, Ümmetin
Haydi tam vaktidir hakka yürüyelim
Kutlu seferden geri düşmeyelim

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.
 // murat kensnoğlu
Yavuz sultan selim han fitneci iranla boşunamı cenk etti şah ismailin torunu bunlarda asıl büyük şeytan bunlar...
01 Mart 2016 12:08