YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Öldürülenler hep Müslümansa, bu bir HAÇLI SAVAŞI'dır
22 Ocak 2015 14:05

Bu ne yaman çelişki anne

Sözüm ona demokrasi ve özgürlük dağıtıcıları olan ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI utanmadan, sıkılmadan bize yine insani değerlerden bahsediyor. Ahlaki sınırlarının erişemediği alanlarda cümleler kurarak Müslümanları tekrar kandıracaklarını sanıyorlar.

EL KAİDE'yi ve IŞİD'i özenle oluşturan Batılı ülkeler ve ABD, terör örgütü dedikleri bu yapılarla mücadele ediyor gibi görünüyor, bizlerin de bu terörle mücadele yalanlarına inanmamızı bekliyorlar.

Bu aşağılık yalanlarına ön cephede savaşarak değil, ölerek destek vermemizi istiyorlar. Ve bize yine kan ve ölüm düşüyor ne tuhaf değil mi? Ölmek bize, öldürmek onlara. Mazlumluk, bize zalimlik onlara düşüyor hep. Bu ne yaman çelişki anne.

Özgür ve ölü Müslümanlar

Her ne hikmetse Müslümanlar olarak hep ölerek özgürleşiyoruz. Özgür ve ölü Müslümanlar. Haçlı Avrupa için en iyi Müslüman, özgürleştirilmiş Müslüman yani ölü Müslüman.( Özgürleştirilmek adına  öldürülen bir milyondan fazla Iraklı, üç yüz binden fazla da Suriyeli Müslüman var burnumuzun dibinde.)

ABD İNGİLTERE İSRAİL VE BATILI ülkeler tüm bu özgürleştirme ve demokrasi getirme faaliyetlerini (katliamları, zulümleri işkenceleri ve tecavüzleri) düzenli ve sistemli olarak yapıyorlar.

Haçlı zihniyet işkence, zulüm ve ölümle bizi özgürleştirmekle kalmayıp namuslarımızı da kirletiyor. İşgal ettikleri tüm Müslüman ülkelere bilinçli ve planlı bir şekilde piçlerini bırakıyorlar. (Bir gün gelip onları da özgürleştirecekler muhakkak.) Demokrasi ile birlikte özgürleşmek için Müslümanların ikinci bir seçeneği daha oluyor, namusu kirletilmiş ölü Müslümanlar.

Yaptıklarını katliamları, zulümleri işkenceleri ve tecavüzleri ellerinde ki her türlü medya organını ve algı yöntemini kullanıp görselleştiriyor ve beynimizin içine sokuyorlar. Çaresizlik ve tükenmişlik ruh halini bilinçli bir şekilde kalbimize kazıyorlar. Çok ustaca hazırlanmış algı operasyonlarıyla bizleri kalben, zihnen ve ruhen çökertiyorlar.

SORUYORUM

Amerika IŞİD'i kimlerin kontrolünde kurdu?

Niye hep tecavüzlere ve cinsel saldırılara Müslüman kadınlar ve çocuklar maruz bırakılıyor?

ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI kaç milyon kadın ve çocuk öldürüp, kaç milyon kadın ve çocuğun ırzına geçti?

Niye işkencelere ve katliamlara hep Müslümanlar maruz kalıyor?

Kaç milyon Müslümanın ve masumun kanı var ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATILI ÜLKELERİNİN ellerinde?

IŞİD bir terör örgütüyse ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI ÜLKELERİ barış güvercinleri mi?

IŞİD terör örgütüdür diyenler niye PYD de terör örgütüdür demiyor ya da diyemiyor?

IŞİD gayri nizami Paramiliter bir örgüt olarak bir yerlere mi bağlı?

Bu bir HAÇLI SAVAŞI'dır

Müslümanlar da SİYONİSTLERİN VE HAÇLILARIN tüm bu özgürleştirme ve demokratikleşme çabaları sonucu kendi çıkış yolunu bulmaya çalışıyor, uç yöntemler uyguluyor. Bu uç yöntemlerde insani sınırları zorlayabiliyor. Bu çıkış arama çabaları şiddet ve terör üzerinden bir öfke seline dönüşebiliyor.

Müslümanlar her gün alçakça katlediliyor. ‘İnsan her gün ölmez ki. Bir gün ölelim adam gibi ölelim. Zincirlerimizden başka kayıp edecek neyimiz var. Nasıl olsa bu dünyada huzur içinde yaşamak haram bize.’ Düşüncesi, Müslümanların ve tüm mazlum halkların geldiği son ortak nokta.

53 islam ülkesinde ‘koaşi kardeşler gibi şehit olmak istiyoruz’ diyen milyonlarca Müslüman genç var. Medeniyetler çatışması başlamıştır. Siz istediğiniz kadar kabul etmeyin karşı gelip, terörist deyin bu gerçeği değiştiremezsiniz. İçimizdeki hain diyalogcularınızın paralel ulaklarıyla bu gerçeği daha fazla örtemezsiniz

Asya’dan Afrika’ya, dünyanın dört bir yanında, zulme maruz kalıp ve öldürülenler hep Müslümanlarsa, bu bir HAÇLI SAVAŞI'dır. Müslümanların anlayamadığı ve adını koyamadığı ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI çoktan başlamıştır. Paris saldırılarıyla ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI'nın bir cephesi de Avrupa'da açıldı. Devamı da hızla gelecek. Avrupa kentlerinde yeni eylemlere hazırlıklı olun.

Umutla Bekliyorlar Türkiye bu kurgusu çok önceden hazırlanmış savaşa ne zaman bulaşacak, diye. Elbet bir gün, o gün gelecek. O gün geldiğinde ise çok şey değişecek.        UMRAN HAN

Yazarın Önceki Yazıları
Ahir zaman zalim İmparatorluğu ABD’nin sonu geldi 07.02.2018Ülkemizin menfaatleri ve ümmetin dirliği için İran rejiminin değil amma 10.01.2018Özel üretilen Kudüs krizini, neden bir de bu yönden irdelemiyoruz? 21.12.2017Zarrab davası; Gerçek ve esas sebebi henüz kimse yazmadı ve konuşmadı 07.12.2017Suudi Arabistan'da yaşananlar bir değişim hareketi 28.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-2 16.11.2017Ulu Haçın Arındırılmış Şövalyeleri-1 07.11.2017Dur de artık İzmir dur de! 25.10.2017Asimetrik kuşatma ve bir şekilde ikna edilenler 02.10.2017Çalışma hayatı ve Beş Maymun Hikaye’si 21.09.2017Aile kutsaldır 16.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 2 05.09.2017İran Türkiye ile neden yakınlaşmaya çalışıyor? 1 24.08.2017Selam olsun... 15.08.2017Hukuk ve adalet, savaşta bile! 07.08.2017Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.