27 Mart 2017 Pazartesi
 • Altın144,263
 • BIST90.383
 • Dolar3,6117
 • Euro3,9021
 • Euro/Dolar0.00
 • Sterlin4,5095
 • İstanbul8 °C
 • Ankara6 °C
 • İzmir11 °C
 • Konya7 °C
 • Adana14 °C
 • Antalya14 °C
 • Diyarbakır6 °C
 • Bursa8 °C
 • Kayseri5 °C
 • Kocaeli8 °C
 • Şanlıurfa7 °C
 • Gaziantep1 °C
 • İçel15 °C
BATI MEDENİYETİNİN ÇÖKÜŞÜNE HAZIR OLUN
YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Öldürülenler hep Müslümansa, bu bir HAÇLI SAVAŞI'dır
22 Ocak 2015 14:05

Bu ne yaman çelişki anne

Sözüm ona demokrasi ve özgürlük dağıtıcıları olan ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI utanmadan, sıkılmadan bize yine insani değerlerden bahsediyor. Ahlaki sınırlarının erişemediği alanlarda cümleler kurarak Müslümanları tekrar kandıracaklarını sanıyorlar.

EL KAİDE'yi ve IŞİD'i özenle oluşturan Batılı ülkeler ve ABD, terör örgütü dedikleri bu yapılarla mücadele ediyor gibi görünüyor, bizlerin de bu terörle mücadele yalanlarına inanmamızı bekliyorlar.

Bu aşağılık yalanlarına ön cephede savaşarak değil, ölerek destek vermemizi istiyorlar. Ve bize yine kan ve ölüm düşüyor ne tuhaf değil mi? Ölmek bize, öldürmek onlara. Mazlumluk, bize zalimlik onlara düşüyor hep. Bu ne yaman çelişki anne.

Özgür ve ölü Müslümanlar

Her ne hikmetse Müslümanlar olarak hep ölerek özgürleşiyoruz. Özgür ve ölü Müslümanlar. Haçlı Avrupa için en iyi Müslüman, özgürleştirilmiş Müslüman yani ölü Müslüman.( Özgürleştirilmek adına  öldürülen bir milyondan fazla Iraklı, üç yüz binden fazla da Suriyeli Müslüman var burnumuzun dibinde.)

ABD İNGİLTERE İSRAİL VE BATILI ülkeler tüm bu özgürleştirme ve demokrasi getirme faaliyetlerini (katliamları, zulümleri işkenceleri ve tecavüzleri) düzenli ve sistemli olarak yapıyorlar.

Haçlı zihniyet işkence, zulüm ve ölümle bizi özgürleştirmekle kalmayıp namuslarımızı da kirletiyor. İşgal ettikleri tüm Müslüman ülkelere bilinçli ve planlı bir şekilde piçlerini bırakıyorlar. (Bir gün gelip onları da özgürleştirecekler muhakkak.) Demokrasi ile birlikte özgürleşmek için Müslümanların ikinci bir seçeneği daha oluyor, namusu kirletilmiş ölü Müslümanlar.

Yaptıklarını katliamları, zulümleri işkenceleri ve tecavüzleri ellerinde ki her türlü medya organını ve algı yöntemini kullanıp görselleştiriyor ve beynimizin içine sokuyorlar. Çaresizlik ve tükenmişlik ruh halini bilinçli bir şekilde kalbimize kazıyorlar. Çok ustaca hazırlanmış algı operasyonlarıyla bizleri kalben, zihnen ve ruhen çökertiyorlar.

SORUYORUM

Amerika IŞİD'i kimlerin kontrolünde kurdu?

Niye hep tecavüzlere ve cinsel saldırılara Müslüman kadınlar ve çocuklar maruz bırakılıyor?

ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI kaç milyon kadın ve çocuk öldürüp, kaç milyon kadın ve çocuğun ırzına geçti?

Niye işkencelere ve katliamlara hep Müslümanlar maruz kalıyor?

Kaç milyon Müslümanın ve masumun kanı var ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATILI ÜLKELERİNİN ellerinde?

IŞİD bir terör örgütüyse ABD, İNGİLTERE, İSRAİL VE BATI ÜLKELERİ barış güvercinleri mi?

IŞİD terör örgütüdür diyenler niye PYD de terör örgütüdür demiyor ya da diyemiyor?

IŞİD gayri nizami Paramiliter bir örgüt olarak bir yerlere mi bağlı?

Bu bir HAÇLI SAVAŞI'dır

Müslümanlar da SİYONİSTLERİN VE HAÇLILARIN tüm bu özgürleştirme ve demokratikleşme çabaları sonucu kendi çıkış yolunu bulmaya çalışıyor, uç yöntemler uyguluyor. Bu uç yöntemlerde insani sınırları zorlayabiliyor. Bu çıkış arama çabaları şiddet ve terör üzerinden bir öfke seline dönüşebiliyor.

Müslümanlar her gün alçakça katlediliyor. ‘İnsan her gün ölmez ki. Bir gün ölelim adam gibi ölelim. Zincirlerimizden başka kayıp edecek neyimiz var. Nasıl olsa bu dünyada huzur içinde yaşamak haram bize.’ Düşüncesi, Müslümanların ve tüm mazlum halkların geldiği son ortak nokta.

53 islam ülkesinde ‘koaşi kardeşler gibi şehit olmak istiyoruz’ diyen milyonlarca Müslüman genç var. Medeniyetler çatışması başlamıştır. Siz istediğiniz kadar kabul etmeyin karşı gelip, terörist deyin bu gerçeği değiştiremezsiniz. İçimizdeki hain diyalogcularınızın paralel ulaklarıyla bu gerçeği daha fazla örtemezsiniz

Asya’dan Afrika’ya, dünyanın dört bir yanında, zulme maruz kalıp ve öldürülenler hep Müslümanlarsa, bu bir HAÇLI SAVAŞI'dır. Müslümanların anlayamadığı ve adını koyamadığı ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI çoktan başlamıştır. Paris saldırılarıyla ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI'nın bir cephesi de Avrupa'da açıldı. Devamı da hızla gelecek. Avrupa kentlerinde yeni eylemlere hazırlıklı olun.

Umutla Bekliyorlar Türkiye bu kurgusu çok önceden hazırlanmış savaşa ne zaman bulaşacak, diye. Elbet bir gün, o gün gelecek. O gün geldiğinde ise çok şey değişecek.        UMRAN HAN

Yazarın Önceki Yazıları
Hibrit savaş terörsüz olmaz 21.03.2017Ümmet Olarak Hibrit Savaş İle Karşı Karşıyayız 15.03.2017Fırat kalkanı kutsal mızrağı parçaladı! Bırak anlamsız hayır’ı 05.03.2017Haçlı ve Siyonist teröre cevabımız Fırat Kalkanı'dır 22.02.2017İslam dünyasının en anlamlı cevabı; İslam Ordusu 09.02.2017Bir oradan bir buradan anlayana kitabın ortasından 27.01.2017Profesyonel Propagandistlere Karşı Aklımızı Kullanalım... 16.01.2017Her şeyi çok bilen klavyetörler 06.01.2017Osmanlı ruhu Yeni Türkiye ile beden buluyor 02.01.2017Din-ü Devlet Mülk-ü Millet. Devlet-i Ebed Müddet 23.12.2016Yeni Türkiye yarına bırakır amma yanınıza bırakmaz 15.12.2016Düş mü, rüya mı? Ya da kimin için düş, kimin için rüya? 02.12.2016Emri bi'l ma'ruf, nehyi an'il münker ve cihad bilinçli... 16.11.2016Zâlimin rişte-i ikbâlini bir âh keser 04.11.2016Dost bî-pervâ, felek bî-rahm ü, devran bî-sükûn 27.10.2016Yazarın tüm yazıları için tıklayınız.